Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 6-nak még mindig...

Az iPhone 6-nak még mindig ekkora hype-ja lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Csak én érzem úgy, hogy túl van árazva ez a telefon? :D


Igazából a rendszert fizetik meg az emberek, de ér ez ennyit?


2014. szept. 22. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

nem. semmi nem ér annyit, amennyiért "premieráron" adják. legalábbis én általában inkább veszek egy előző generációsat olcsóbban. felesleges 300at kiadni érte, ha fél év, és 150ezret fog csak érni...ami után lehet, hogy megáll annyinál, de szóval addig nem érdemes.

amúgy vicc kategória, németben a 128 gigás 6plus kerül 1000 euróba, itt meg majdnem, hogy az a 16 gigás 6 kezdőára...látszik, hol élünk...:D

2014. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem is a rendszert hanem a logót fizetik meg.

Az Iphone mindig is túl volt/van/lesz árazva mert menő.

Emlékszem amikor suliban egyik gyerek kapott egy 3GS-t, mindenki a hátulját nézegette és ott nyáladzottak hogy fogtak egy ájfont.

2014. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jó, mondjuk ahogy nézem, 64 gigás 5S-t is az emag 280ért adja...az már nincs is, mert kivezették...de a 32 gigás hivatalosan 203ezer Ft...:D reális...:D
2014. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es ne általánosíts...azért mert volt suliba egy gyerek, akinek az apja nyalta a seggét, nem csak a logó kerül rajta "ennyibe"...nálunk csak az adók dobják meg...lassan ott tartunk, hogy egy 60-80ezret rávernek adóként...:D
2014. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező megvenni, minek rugózol ezen?
2014. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ma vettem egy 6plust londonban, még mindig sor volt, 4 órát álltam

mondjuk jó csajok is voltak, sokat dumáltunk

a telefon meg egyszerűen hibátlan, nagyon megérte

2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!