Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy lumia 800-as telefonom...

Van egy lumia 800-as telefonom és nem reagál se a tőltésre se a bekapcsolásra se semmire még csak nem is rezeg. Mit tudok neki csinálni valakinek valami ötlet? Az aksiába 3,32volt van. (szétszedtem és lemértem)

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefagyott? Am ha kifagyott /nekem olyan volt 3 szor a 2 éves megléte alatt, hogy a wifit valahogy elvesztette, ott volt a hálózat, de csak keresett a tel. ilyenkor a wifit m hetett kikapcsolni. minden más stabil volt de ez idegelt/ a telt kikapcsoltam. Nah itt jelentkezett amit írtál. ugye kikapcsolva nem tölt, de a töltésre sem kapcsolt. először megilyesztett, de pontosan 15 perc után bekapcsolt. minden alkalommal ez volt a hiba, és 15 perc pihi...
2014. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazábol ezt a telefont úgy vettem hogy megvettem a telefont kijelző nélkül és most vettem bele kijelzőt és nemjó. próbáltam azt is hogy egész éjszaka tőltőn hagytam és semmi..
2014. szept. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!