Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? (lent)

Melyik a jobb telefon? (lent)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy y vagy Vodafone smart?Vagy melyik olyan jó telefon, amin jól működnek a játékok(1-2),nem nehéz használni, rendesen lehet vele kommunikálni,jól lehet fényképezni,stb és az ára 21-22 ezer alatt van?Én Samsung Galaxy Y-t néztem,eddig Vodafone Smartom volt, csak olyan sok panaszt láttam, hogy nem merem megrendelni.Szerintetek?

2014. szept. 23. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan kell amin jól működnek a játékok és erre ezt a két 1000 éves vackot nézted ki?

Amúgy Vodafone Smart 4 mini 23körül van a vodánál. Fényképezésre nem épp a legjobb (nem mintha az a két vacakkal lehetne), de fényévekkel jobb hardveresen is és szoftveresen is.

2014. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor jobbakat tudsz írni?mert a vodafone smartom 3 évig bírta
2014. szept. 23. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a tartósságukkal van baj, hanem azzal, hogy elavult vacak mind a kettő és olyan igényeket támasztottál amire ez a kettő nem igazán megfelelő.

És ha végigolvasnád a választ pont írtam egy telefont ami ugyan nem 22 alatt van, hanem egy ezressel fölötte, de nála jobb választás nem igazán van, ha új telefont akarsz.

2014. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok nekem amúgy mindegy az a lényeg h kb úgy lehessen vele fényképezni mint egy normál telóval, lehessen vele hívni nem mint a mostanival és legyen hely zenének

vagy kapok egy galaxy minit

2014. szept. 23. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi számít normálisnak? Mert ennyiért csak fix fókuszos kamera van a telefonokban, az meg nem a legjobb. Eseteg használtan a 2011-es xperiák, galaxy s advance, ace 2, Defy, defy +, desire s, desire hd, lumia 520,
2014. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


nokia lumia 520, lehet rajta játszani kamerázni stb... a te célodnak megfelelő. A két fostelefont(márbocs) hanyagold inkább.

2014. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lumia 520
2014. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!