Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone mitől jobb a többi...

Egy iphone mitől jobb a többi okos telefontól?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 19:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Semmitől.Az is ugyanolyan okosteló.Csak más funkciói vannak,illetve saját fejlesztésű oprendszert használ aminek megintcsak megvannak a maga előnyei és hátrányai is.
2014. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
így van első. csak a megoldások mások, jobbnak nem feltétlenül jobb, és nem is rosszabb.
2014. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Ha valakit nem zavar hogy hosszú művelet rá zenét rakni akkor tényleg nem rosszabb.
2014. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Kérdésbe csomagolt vélemény?

Ha szerintem nem jobb, akkor mit válaszoljak rá?

2014. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

25-ös, te mindig ezzel jössz? egy másik válaszomat bemásolom, hátha elolvasod:

"azért hozzátenném ehhez az iTunes fóbiához, mert ez a másik bosszantó dolog nálam, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egyszerűbb szoftver nélkül zenéket rárakni a telefonra.

iPhone-nál mi van? ott van a könyvtár, akár egyben is kijelölheted azokat a számokat, amiket rá szeretnél rakni, ráhúzod és annyi. ID3 tag-ek, albumborítók mindenhol megvannak.

Ugyanez most a Lumiámmal: mappákba vannak rendezve az albumaim, és ezeken kívül ömlesztve a többi...el lehet képzelni, hogy először én az ömlesztettből kiválasztom a kedvenceket, majd az albumokat, mappáról-mappára átnézem, legalább 10x több időt vesz el, mire ugyanazokat a zenéket rámásolgatom. Cserébe van jónéhány szám, aminél nincs albumborító, vagy épp ebből ( [link] ) találd ki, melyik szám ez...nem tudod sem csoportosítani, se semmit kezdeni vele...pedig ez iTunes-ban rendesen ki van töltve, és iPad-en gond nélkül látja is, melyik szám...szóval részemről sokkal előnyösebb iTunes-al, vagy akármilyen másik alkalmazással rászinkronizálni a zenét, mint másolgatni...régen wp7-nél még ott volt a Zune...wp8-al ez nem is kompatibilis...szóval ennyi.

2014. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%

link: [link]


de ez volt az utolsó visszaszólásom neked, ugyanis neked soha nem volt apple cuccod, de osztod az észt látatlanba, hogy milyen szar...:D nem érdemes leállnom az ilyenekkel...én legalább használtam már androidot is, wp-t is jelenleg, mégsem mondom egyikre sem, hogy szar...csak nem feltétlenül felel meg mindenben az igényeimnek...szóval innen köszönöm a leszavazásomat is...

2014. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudom,hogy iphone-t válasszak-e.

Mik az előnyei,és mik a hátrányai?

2014. szept. 20. 22:58
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobb mint a tobbi okostelo, csak van rajta egy almas logo amitol a sok sznob egybol kulonlegesnek erzi magat...
2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
kérdező: nem neked való az iphone
2014. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. szept. 21. 00:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!