Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini vagy...

Samsung galaxy s4 mini vagy Sony xperia m2? Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Ne az árakat nézzük!

Figyelt kérdés

Minimális árkülönbséggel tudnám megvenni, csak a telefonok "tudása", használhatósága alapján nézzük őket.

Ne az árakat nézzük!


2014. szept. 23. 10:56
 1/9 mazda5 válasza:
49%

Nekem Samsung Galaxy S4 mini volt a férjemnek Xperia. Nem érzetem igazán különbséget közöttük, a Samsungnak jobb volt a fogása és én ahhoz voltam hozzászokva, de kb. ugyanazt tudta mind a két telefon.

A Samsungnak van egy olyanja, hogy a belső SD kártyát akarja mindenre használni és ezért hamar betelik a memória, hiába van egy hatalmas külső is benne.

Nagyjából mindegy, melyiket választod.

2014. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2014. szept. 23. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem mind1. Samsung jobb.
2014. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

9mm akárhol samsungal kapcsolatos kérdés van te oda mindig irsz. hogy samsung jobb.

Te annyira elfogult samsungfan vagy hogyha választanod kéne hogy SGS5- 150.000-ért

vagy Sony XZ3- ingyen

Te a samut választanád.

Másik lehetőség meg az hogy te egy fizetett samsung reklámozóó vagy XD

2014. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az s4 mini erősebb. Ez a tény. A többi dolog lényegtelen.
2014. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem sony xperia m2-m van. A kamera gyengécske. Nem tudom hogy tisztában van-e a kérdező azzal,hogy a sonynak saját kezelő felülete van,tehát nem hasonlítható a Samsunghoz ilyen téren. Én speciel a Sony menü rendszerét, kezelő felületét favirizálom. Az akku nagyon durván jól bírja nekem,a stamina mód sokat dob az üzem időn. Egy szó mint száz a kamerán kívül nem találtam még hátrányt az m2-ben. Üdv
2014. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom tudod e kedves válaszoló ,hogy minden gyártónak van saját kezelő felülete...
2014. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
M2
2014. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szüleimnek Samsung telefonjai vannak, öcsémnek Sony Xperia E1 (nekem meg Xperia Tablet Z), szóval nagyjából tisztában vagyok velük :)

A kamera érdekelt leginkább (mennyire mosódik el a felvétel, mert a mostani telefonomon szinte csak homályos képeket tudok csinálni), illetve az üzemidő (napi pár óra nyomkodás mellett mennyire merül le kibírja-e hazáig :) ).

Meg a Sonynál kicsit riasztó a 4.8-as kijelző (most 4.3-asom van).

2014. szept. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!