Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M vagy Sony Xperia L?

Sony Xperia M vagy Sony Xperia L?

Figyelt kérdés
Most készülök új telefont venni, és egyenlőre ezek között vacilálok. Szerintetek melyik jobb? Tapasztaltok, vélemények? Esetleg mit tudtok még ajánlani hasonlók árkategóriákban?
2014. szept. 23. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Xperia l-et semmiképpen borzalmas nekem az van. Fagy rajta a Firefox van néhány bug egyre lassabb a frissítésektől. Nem lesz rá 4.4-es android egy mondattal úgy jellemezném hogy What the fuck is this shit man
2014. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
L..
2014. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első idióta. Furcsa módon az enyémen 4.4 fut. Korrekt telefon, semmi gond nincs vele.
2014. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2014. szept. 24. 05:29
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, végül L-t vettem. Nem mintha fél nap használat után nagyon lehetne véleményt mondani, de eddig nincs vele gondom :)

4.2.2 android van rajta, a tmobilnál azt mondták nem is lesz rajta 4.3 vagy 4.4, és bár jó lenne, ha lenne, én nélküle is megvagyok

2014. szept. 24. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
datubber igen ha szolgáltató független a telód akkor olyan operációs rendszert teszel rá amilyet akarsz viszont szolgáltató függőre nem lehet feltenni más operációs rendszert.
2014. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!