Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Cubot...

Mi a véleményetek a Cubot S308 nevezetű mobiltelefonról?

Figyelt kérdés
Azon golndolkodtam, hogy veszek egy új telefont és láttam, hogy kínai telefonok a tudásukhoz képest alacsony a termék ára. A Cubot S308 fogott meg és arra lennék kíváncsi, hogy akinek van ilyen telefonja vagy volt már ilyennel dolga az írjon nekem egy kis beszámolót erről a telefonról.

2014. szept. 23. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínai hulladék, telefonnak sem nevezhető.
2014. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Papíron jónak tűnik,de ahány árusítóhely annyi specifikáció.

Szerintem ők sem tudják és ez árulkodik valamiről!


Én nem vennék olyan telefont ahol nincs fórum a mobilarénán :)

2014. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erről a telefonról nincs konkrétan magyar leírás, viszont egy másik típusról van, és arról jó véleménnyel voltak. Nem akarok kidobni 60.000 Ft-ot egy telefonra mert minek? Úgyis mindig fejlődni fognak. Nem kell nagy dolgokra és szerintem ezekkel a paraméterekkel kibírná 2 évig normális használat mellett. Csak azt kéne tudnom, hogy nem e döglig be 6 hónap után...
2014. szept. 27. 23:15
 5/7 koppasz86 válasza:
az a "Kínai hulladék" fél áron alázza az itthoni 70 ezer körüli telefonokat... kb 3 hónapja vettem, repül rajta minden játék gond nélkül, a kijelző gyönyörü szép képet ad, a kamerája szép képeket készít az első és a hátsó is, az aksiról annyit, hogy full feltöltés után 3 filmet meg lehet nézni egymás után mire lemerül szerintem az nem rossz, vígan megérte azt a 33 ezer ft-ot kb annyiba került
2015. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előtte galaxy s4 mini volt , hát ennek kevesebb rigolyái vannak. Akku tovább bírja...

Teljesen megéri azt a 30 ezret amibe került.

Gyenge gps de programmal lehet rajta segíteni. Hangot sajnos nem lehet nagyon halkra mert még a legalsó állásban is ordít.(programmal lehet ezen is segítene de még nem találtam teljesen jót) igaz hogy 12 gb integrált felhasználható memòria van benne de erre nem enged rendszerprogramokat te lepíteni, illetve többféle programot sem. Ami van erre a részre elkülönítve 1 gb meg nagyon kevés. Rootolni kellene és van valami program amivel lehet akár 6 gb ra feltornázni.

Igazából ezek a hátrányai.

2015. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Haveromnak ilyen van fél éve. Meg van vele elégedve problémája még nem volt. Egy dolog van ami gondot okoz. Ha szeretnél vele fényképezni is, akkor felejtsd el. 13 Mpx-es kamera helyett, egy olyan 2-3 Mpx-esre számíts.
2015. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!