Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet letölteni az...

Meggyespupák kérdése:

Miért lehet letölteni az online nokia áruházában az imo chat alkalmazást, ha az androidra való a nokia pedig symbianos és nem is működik rajta?

Figyelt kérdés
Félre vezetnek mindenkit. Nem értem minek elérhető az áruházában ez az alkalmazás, ha nem lehet hasznát venni és nem is arra való! Nem hinném, hogy van imo chat symbianra, de ha van szóljatok. Letöltöttem és azt írja elavult a verziója és 20 másodpercen belül bezárul és töltsem le egy új verzióját egy bizonyos honlapon. De azon a honlapon csak androidos telefonra való dolgok vannak. Az egész irányítás kész káosz.

2014. szept. 23. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért van az átirányítás, mert amikor a régi verzió készült, még fejlesztettek Symbianra, ma már nem, ezért nem jó link.
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiúként én sem értettem, hogy miért árulnak a boltokban például tampont meg bikinit, de aztán rájöttem, hogy van akinek pont az kell.


Azért mert neked nem jó, még árulhatják, nem muszáj megvenned.

2014. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

01-es köszi a választ

Igazán levehetnék, mert nem odavaló.


02-es.. Azt hiszed vicces vagy? Tévedsz! Hát nem érted, hogy ez egy külön áruház a nokia 700-as telefonhoz és mégse jó az applikáció? Más telefonokhoz való nem ehhez és mégis ennek a honlapján van fenn -.-" Olyan mintha egy PS2 konzolba bele akarnék erőltetni egy xboxos játékot.. rohadtul nem fut..

2014. szept. 23. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

"01-es köszi a választ

Igazán levehetnék, mert nem odavaló."

De nem fogják, mert már nem fejlesztenek Symbianra

2014. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!