Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol rendeljek Motorola Moto G-t?

Hol rendeljek Motorola Moto G-t?

Figyelt kérdés
GSM Boltok kilőve. Olyan boltot szeretnék találni, ahol utánvétellel lehet fizetni euróval, és Szlovákiába is szállítják. Természetesen kártyafüggetlenről lenne szó. A válaszokat előre is köszönöm! Jó válaszokért megy a zöld pacsi!:)

2014. szept. 23. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebayen érdemes venni, ott meg van minden, és a legtöbb európai országba szállítják. Érdemes megnézni, hogy az eladónak milyenek az értékelései, ha korrekt, akkor be lehet vállalni.
2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És lesz egy telefonod garancia nélkül. Gratulálok.
2014. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uk Amazon.
2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az összes válaszért ment a zöld pacsi, de én ilyen Amazon-ról..stb. nem szeretnék rendelni, mert későn érnek ide..
2014. szept. 23. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Max egy het az sok egy masik orszagbol???
2014. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én azt olvastam, hogy ha az amazonon rendelek telefont, akkor azon az amazon saját alkalmazásboltja van, tehát nincs rajta play áruház. és tegyük fel ha elromlik, akkor hová vigyem garanciálisan javíttatni?
2014. szept. 24. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alkalmazasbolt az nem igaz, ha fuggetlenul veszed, akkor Play Store van rajta, ugyanis Android oprendszerrel erkezik. A garancia az viszont valoban macerasabb, ugyanis Angliaba kell visszakuldd, ha valami gubanc van.
2014. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!