Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni egy SONY XPERIA M2-re?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont telefont néztem ki magamnak és ez már bitos, hogy ezt veszem meg kb. 1 hónap múlva tudom csak mert akkor lesz rá pénzem, hogy Telenor praktikum csomagban meg tudjam veni!

Most egy XPERIA U-m van de ezt le akarom cserélni nagyobbra és erre esett a választás, másik telefont ne ajánljatok, mert engem csak ez érdekel!


És igazabból, arra lennénk kíváncsi, hogy ez a telefon nem lenne-e, akkora csalódás, mint ahogy azt mondják mert a SONY-t valamiért sokan, szidják, én nem tusom mert nekem semmi bajom nincs, vele mert eddig csak ilyen készülékeim voltam, láttam már ilyen telefon másnál is már, de a kezemben még nem volt, hogy kipróbáljam, mert sokan szidják, hogy lefagy meg minden, nagyon rossz ne vegyem meg, de valahogy nem bírtak róla lebeszélni!

Az XPERIA U val is meg voltam, és még meg is vagyok elégedve!

Igazabból semmi különleges dolgot nem használnánk rajta, úgy értem nem bűvölném, csak általában neteznénk rajta, közösségi oldalak, chat, meg filmezés, és zene hallgatás!

Arra volnék kíváncsi, hogy akinek ilyen telefonja, van megéri-e megvenni, megéri-e az árát, és, hogy meg van-e vele elégedve?

Köszi a válaszokat előre is! :)



2014. szept. 24. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Én még annyit, hogy, valaki, azt mondta, hogy a kijelző érzékenysége az nagyon ramaty, de nem hiszem, hogy 1 ilyen márkánál, csapnivaló az érintőképernyő? igaz?!
2014. szept. 24. 12:32
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát, ha az U-val elégedett vagy, az M2 neked egy űrhajó lesz. A Sonyt két pofára szidó emberek fele Samsung vagy Apple mániákus, a másik fele meg éppen egy Xperia U miatt utálta meg. :)

M2 teljesen jó, a hardverhiba rémhírekből csak a néha előforduló headset jack aljzat hiba igaz, az sem gyakoribb más gyártók tipikus szériahibáinál.

Esetleg még az SP lehet alternatíva, ami hajszálnyival talán jobb hardver, de arra már nem lesznek rom frissítések és a képernyője is felbontásra ugyan jobb, de látványra némiképp gyengébb.

2014. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És mi az a jack aljzat hiba? Ez minden ilyen fajta telefonnál elő szokott fordúlni, már csak azért is kérdezem mert a headset szinte mindig a fülemben van?

2014. szept. 24. 17:49
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Állítólag többekkel előfordult, hogy a fejhallgató aljzat egyszer csak elhalkul és elkussol, harverprobléma lehet, mert gyári visszaállítás, újratelepítés után is úgy marad. Garanciában természetesen javítják.

Hogy mennyire gyakori, arról a szóbeszédek nem hiteles bizonyítékok, a márkaszervizek meg természetesen nem fognak erről adatot kiadni.

2014. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem M2 van de eddig nagyon szuperül működik megvagyok vele elégedve sok mindent tud.
2014. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. szept. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!