Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ehhez mit szóltok? (iPhone6)

Ehhez mit szóltok? (iPhone6)

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 24. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem számít. Az applesok mind elvakultak és semmi sem riasztja vissza őket.
2014. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
2014. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Zakathol ***** válasza:
95%

Minden mobil meghajlítható. Ez nem a spanyolviasz.

Az sem, hogy a fém kevésbé rugalmas anyag mint a műanyag.

A Note3 is maradandó károsodást szendved a videón, csak sokkal kisebb mértékben. Azt sem árt átgondolni, hogy az hogy a burkolat bírja a hajlítgatást, nem jelenti azt, hogy a belső alkatrészek, nyomtatott áramkörök is.


Ennek ellenére nyilván nem volt jó ötlet fémből építeni egy ekkora és ilyen vékony mobilt. Mondjuk az is hülye aki ráül :D



Összegezve: fizika.

2014. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráülsz, meg ha teljes erőből hajlítgatod akkor persze, hogy elhajlik ba.zd... ennyi hülyét -,-
2014. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Az Iphone mindig is túl volt/van/lesz árazva.

Ja és összehasonlítva egy Z2-vel: [link]


Szóval igen... és képes kiadni valaki ennyit egy ilyenért.

2014. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Zakathol ***** válasza:
90%

#5: Ha az "apple fanok" elvakult hülyék, akkor az az "android fan", aki nem tud egy egyszerű kérdésre válaszolni, az mi?


Igen, túl van árazva az iPhone. Viszont az hogy más megveszi, neked nem árt. Akkor miért nem mindegy neked hogy valaki túl hülye ahhoz hogy kevesebb pénzt dobjon ki az ablakon?

2014. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
És megjöttek a rendíthetetlenek. Mit nekik,hogy a vásárlók panaszkodtak. Ez a videó csak azért készült,hogy jé tényleg.
2014. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Akkor neked miért nem mind1,hogy én vagy bárki más hozzászól? Csak hogy téged idézzelek.
2014. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
én is kipróbáltam ma hogy hajlik e, elhajlott, visszavittem az apple boltba és szó nélkül cserélték egy újra, szerintem ez tök jó, ha megkarcolódik csak meghajlítom és már cserélik is
2014. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
És még csak fel se háborodik az igazi fan,hogy a több százezres mobilja elgörbül...
2014. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!