Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ehhez mit szóltok? (iPhone6)

Ehhez mit szóltok? (iPhone6)

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 24. 19:39
1 2
 11/18 Zakathol ***** válasza:
91%

Ne is haragudj, de Te legalább olyan rendíthetetlen vagy a hitedben, mint az általad szidalmazott Apple fanok.


Mellesleg beismertem az előbb is, hogy szar ötlet volt alumíniumból készíteni egy ilyen vékony telefont. Egész egyszerűen a fém fizikai jellegei nem alkalmasak rá. Mit nem értesz ezen?


Amúgy pedig: 10millió eladott iPhone eddig. Ebből mondjuk legyen a fele 6+ (amiről most a probléma szól), és legyen mondjuk 5000 meghajlott telefon - de ne számoljuk a hülyéket akik 100kg-os létükre a farzsebükben lévő telefonnal ülnek le - szóval marad mondjuk 3000 valóban véletlenül, első farzsebben meghajlott készülék. Az nincs 0,1%-os hibaarány. Aki ennyi alapján pálcát tör bármi felett, az szimplán egy elvakult hülye.


Másrészt: Minden telefon meghajlítható, eltörhető. Ez nem egyedi eset, de a megjelenés körüli nagy médiafigyelem hatására sokkal több szó esik az Apple hibájáról, mint arról, hogy ezek az elektronikai eszközök nem nagy erőkifejtés kibírására lettek tervezve. Ennyi.


Végül pedig: Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy miért ír, hanem hogy miért fáj neki a tény. Írni szabad hülyeségeket, az Apple fanoknak lehet hülyeségekre elkölteniük a pénzüket, nektek lehet azon fanyalogni, hogy a földgolyón rengeteg hülye él, de ha magasabbra helyezitek magatokat a hülyéktől, akkor viselkedjetek is úgy :D Különben ugyanolyan hülye maradsz mint a többi.

2014. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
És az neked miért fáj,hogy nekem fáj?
2014. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Zakathol ***** válasza:
91%
Amiért neked fáj a hülyeség. Ez egyetemes.
2014. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Te is épp olyan hülye vagy mint én csak én nem írok olyan tudálékosan mint te.
2014. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Zakathol ***** válasza:
91%
Érvelésnek hívják, de megbocsátom egy agyilag hozzám hasonlóan fejletlen hülyének :D
2014. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

6-os: Igazad van.

Úgy is a fiataloknak fogja megvenni apuci/anyuci havi részletre 2 év hűséggel hogy azért menők legyenek.

A pont telibeszarom hogy másnak milyen telefonja van, kivéve akkor ha az Ájfon.

És tudod miért?

Mert rohadtul elegem van abból hogy ezt a szart valaki státuszszimbólumnak tekinti, és gazdag(nak látszik) attól hogy van egy telefonja ami a pár éves androidosok szintjén van.

Múltkor itt volt Gyiken egy gyerek akit kiröhögtek a plázapitsák mert valami olcsó telója volt és nem Ifos.

Meg suliba is amikor megjelent az 5, ott mutogatta állandóan egy csávó meg ordítozott hogy milyen jó telefonja van.

Ja és mert az egész véleményem szerint egy szar. Ha ez valakinek a szemét szúrja, akkor indokolja is meg hogy miért.Ne csak a piros kezet nyomkodja.

Köszönöm.

Azt azért még leírom hogy szerintem miért jobb az android.

Azért mert sok alkalmazás van rá ingyen, testreszabható, egy csúcskategóriás telefonon nem fagy le a rémhírekkel ellentétben, sokkal jobb teljesítményűeket lehet kapni olcsóbban lsd. Z2, és nem olyan érzékenyek hogy akár attól hogy leülök egy szűkebb farmerben meghajlik és jajj istenem kidobtam ~ 300.000 forintot az ablakon. Igen kidobtam, mert ezt garanciába nem csinálják véleményem szerint.

2014. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zakathol ***** válasza:

#16: A hozzászólásodban elsőként felvetett probléma inkább szociológiai jellegű (mert ez probléma, tudom), mintsem Android vs Apple kérdéskör.


A hozzászólásod végén felsorolt előnyök közül azért van ami nem Android-specifikus, de van amiben igazad van. Mégis: Mindenki azt vesz, annyiért, amennyiért akarja. Ettől még maga az eszköz nem lesz se rosszabb, se jobb annál, mint amilyen.


Tudod, van, hogy valakinek az megfelelő amit az Apple zárt rendszere biztosít számára. Van aki nem másolgat pendrive-ra, nem küldözget semmit Bluetooth-on, nem kell neki háttérkép, widget, launcher, sőt az sem érdekli, hány mag és mennyi memória van a telefonjában, vagy van-e multitasking vagy se.

Viszont van akinek van a telefonján kívül más Apple terméke és a köztük lévő - 3rd party gyártók nélkül megoldott - magas szintű szinkronizáció lehetősége, tetszenek neki az Apple hardver független biztonsági megoldásai, vagy szimplán van elég, hülyeségekre elkölthető pénze és iPhone-t vesz (és itt most elvonatkoztatok az általános- és középiskolás hülyegyerekekről akiket említettél), és boldogan él amíg meg nem hal.


Kvasok hibája van az Apple cuccainak is, nekem is cseréltek már készüléket - és jelenleg is van szervízben apple termékem - de ki a francot érdekel? Ezek csak eszközök. Én meg vagyok velük elégedve, leszarom, ki, mit gondol.


Valamint szintén agyatlan hülyének látom azokat az embereket akik nem tudnak érveket felsorakoztatni az Apple mániájuk mellett a "mercsak" érveken kívül. Igyekszem mindig objektív választ adni, de nyilván az Apple felé húznak a hozzászólásaim, ha egyszer én személy szerint meg vagyok velük elégedve.

2014. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16., neked mi fáj, most komolyan? Az, hogy vannak akiknek megveszik a szülei a drága telefont? Neked ez mit változtat az életeden? Ha van pénze rá, miért ne vegye meg? Azért adjuk meg a lehetőséget mindenkinek, hogy eldöntse, mire költ és mire nem.


Van aki cigizik és drogozik, elkölt ezekre egy rakás pénzt. Én Apple termékekre költök, mert nekem ez esik jól, ezeket szeretem használni. Nem szeretem a Windows-t és az Androidot, ezért iOS-t és OSX-et használok. Mi ezzel a probléma? Neked miért fáj, hogy én (vagy az emberek) egy "túlárazott" terméket vesz(n)ek?


Az elhajlásról annyit, hogy ha keresel teszteket, meglátod, hogy minden telefon elhajlik. Egy ilyen vastagságú alumínium (Androidosoknál inkább műanyag) igenis elhajlik megfelelő erő hatására. Nem kell ráülni. Ennyi.

2014. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!