Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Sikesdi Bence kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyors korszerű telefont szeretnék az op rendszer adroid vagy windowsphone kéne hogy legyen és az ára kb 60 ft aki ismer ilyen telefont az leírná a nevét?
2014. szept. 24. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
60 ezer ft az ár bocsánat:(
2014. szept. 24. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note
2014. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
samsungért nem vagyok oda
2014. szept. 25. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt vennéd amit írtam akkor megváltozna a véleményed. De ha nem kell a legjobb ennyiért akkor nézd meg például a sok mai középkategóriás vackot amik rosszabbak és drágábbak, (pl. LG G3 S) és ha még mindig nem kell akkor van Xperia Me ami szintén rosszabb, de nem Samsung.
2014. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de egybaj van még itt hogy nekem kicsi kezemvan és hát az a telefon nekem óriási lenne:( meghát samsung ismerőseim is megbánták már hogy azt vettek
2014. szept. 25. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb tisztelettel, akkor egy Sony-t vagy egy Xiaomit mégjobban megbántak volna.
2014. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!