Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Duos (...

Samsung Galaxy S Duos ( GT-S7562) egyre lassabb. Gyári visszaállítás kb egy hete volt. Gyorsabb lett, de azóta napról napra lassabb. Részletek lent és olyan írjon légyszi, aki ért is hozzá! Ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval a fiam karácsonyra kapta,folyamatosan lassabb lett, elmondása szerint. Gyári visszaállítás volt, mint írtam, s nem is lett visszatéve, csak néhány program. Hozzám került, én már 2 simmel használom. De egyre lassabb megint, pedig minden reggel újraindítással kezdek. Akkor 64% áll a RAM, de pillanatok alatt 74%-re ugrik.Aztán pl két perc és már 84%-on van! Gyanítom, a gyárilag beállított programok is foghatják. Le is állítanám, ami nem kell, de nem tudom mit lehet. Kb egy hete van nálam és úgy tűnik, napról napra lassabb, pedig facebook és messengeren kívűl szinte semmit sem használok, azokat is csak rövid ideig.Délutánra már 95%-ot eléri a RAM! Van Clean Master és a villám gyorsítója is. Ezeket folyamatosan használom,említett kb egy hét alatt kitakarított 6,4 Gb, mai 317,6 MB, pedig még csak 9 óra van, alig használtam! Ok, hogy garis, de őszintén, félek tőle, nem sok minden fog változni, ha beviszem. Sok az ismeretségi körben a rossz tapasztalat.( appok leállításában pedig mindenképp kellene segítség!
2014. szept. 25. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a telefon ilyen

ezért olcsó

2014. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, érdembeli választ kértem...Egyébként nem olcsó...
2014. szept. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!