Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni az android...

Megéri frissíteni az android verziót a Samsung Galaxy Ace 2őn?

Figyelt kérdés
2.3.6ról 4.1.2re

2014. szept. 25. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Helló!

Nekem is sgace2-m van, utólag nézve szerintem nem érte meg 4.1.2-re frissítenem (samsung kies-el). Igaz, hogy sokkal jobb lett a kezelőfelület, de nagyon lassú volt. Egy-két példa:egyik böngészőben sem tudtam 2-3-nál több lapot megnyitni, többek között a gyakorikérdések oldalát kb 10mp-ig bírta, utána vagy lefagyott vagy újraindult a telefon. Ha egy szövegmezőre kattintottam az esetek 90℅-ban nem hoza elő a bilentyűzetet, tehát NEM TUDTAM ÍRNI.

Kb egy hónapja frissítettem kitkat-re (root-tal), a RAM egyból 150mb-al feljebbment ami jelentősen gyorsabbá tette a telefont. Pl.:ezt az üzenetet is telefonró írtam, és nem dobott ki a gyakorikérdésekről. A telefonom AnTuTu ban 12200ponrot ért el, míg az eredeti op.rendszerrel és jelly beannel 6000-6500 özött volt, azt hiszem ez elég sokat mond. U.i.: még a rr3 is laggmentesen vagy alig laggal ment, 2.3.6-nál és 4.1.2-nél pedig le sem tudtam töteni.

2014. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norbi658441 ***** válasza:
Játékok szempontjából megéri,de amúgy meg lassab lesz a telefon,mert nem csúcskategória,nem a legjobb a szoftverje.
2014. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!