Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Doogee DG800 Valencia jo...

A Doogee DG800 Valencia jo telefon?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket mert mostantol csak ugy veszek telot ha az biztosra jo:)

2014. szept. 25. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Naná........

Van egy munkatársamnak és nagyon imádja. Nálunk a családban van DG310 és DG350. És ezek is nagyon jók. Csak ajánlani tudom

És ne hallgass a trollokra akik majd jönnek azzal hogy ne vegyél kínaik. Ne higyj nekik, mert mind elvakult

2014. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen korrekt telefon.
2014. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Attól elég messze van.
2014. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

"És ne hallgass a trollokra akik majd jönnek azzal hogy ne vegyél kínaik."


Elnézésedet kérem, hogy én csak úgy veszek bármit is, ha van hozzá terméktámogatás, szervizháttér, nem pedig kínai hulladékot.


"Teljesen korrekt telefon."

Lenne, ha az lenne. De telefonnak sem nevezném az ilyen szarokat.

2014. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért a kínai telefongyártás már nem épp olyan szar. Van még mindig ami szar, de szerencsére jó pár gyártó van amely rendes telefonokat gyárt és bármikor helytállnak a nevesebb gyártók hasonló árú termékeivel szemben. Ezek tényleg telefonok, nem pedig szar, ipari hulladékok.

Szerviz: pingdigital, de ha külföldről szerzi be az ember oda is vissza lehet küldeni, simán megy a garanciáztatás ott is, csak kicsit tovább tart a postázás miatt.

Terméktámogatás: Ez sokszor a nevesebb gyártóknál sincs meg, pláne ha az alsóbb árkategóriájú telefonjait nézzük.


Elhiszem, hogy sokakat elriaszt, mert kínai, nem ismert, nincs szerviz (ami igazából van csak időnként macerás), de attól még nem lesz ipari hulladék.

2014. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak tud, android 4.4 van rajta. És már nem azért de a hasonló árú 30-40 ezres Samunak milyen a szoftveres támogatása? - NULLA!!!!

Nagyon korrekt mobil. A DG800(Valencia) és a DG350(Pixels)

nagon jól sikerült mobilok. Mondhatnak bármit ezek a fikázó trollok.

Próbáltam már mindkettőt.

(Szüleimnek GSM boltja van)

2014. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
És kiskorodtól beléd nevelték, hogy a kínai névtelen telefonok jobbak mint a Samsungok? :D
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez így van. A 30-40 ezer forintért kapható samuk (pl. Trend plus, ami gyengébb) annak is nulla a szoftveres támogatása
2014. szept. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De legalább megbízhatóan működik.
2014. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod milyen egy DG800????

Használtál már????

Mert én igen. Nem egy Doogee telefont próbáltam már ki, és mind kiváló volt. A trend plus meg egy ritkaszar hulladék.

2014. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!