Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fontos az, hogy egy...

Mennyire fontos az, hogy egy okostelefon akksija cserélhető legyen? Merjek nem cserélhető, beépített akksisat venni, ha 3 évig biztos nem tervezem lecserélni a telefont?

Figyelt kérdés
Több telefont kinéztem, de csomónak nem cserélhető az akksija. Mi értelme van így megvenni? Oké, hogy fogyasztói társadalom, szerencsés esetben leghamarabb 3 évre elhasználódik, vegyél másikat, de ha én nem másikat akarok venni, csak az akksit lecserélni, dobjam el az egész készüléket???? Merjek ilyen telefont venni? Különösen huawei-eknél jellemző és pont azok közül néztem ki szóba jöhető telókat. Sok drága telefon is így van összerakva és ez nagyon nem szimpi nekem.
2014. szept. 26. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarabb tonkremegy/elavul az egesz telefon, mielott akkut kene benne cserelni. A tonkremenetel az olcso keszulekek eseten 99%, hogy az elavulast is megelozi...
2014. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugy latom, hogy ez az ugynevezett nem cserelheto akksi a telefonoknal ugy mukodik, hogy nehany csavart ki kell csavarni es csak ezutan jutsz az akksihoh, amit igy ki tudsz cserelni. Nem nagy ordongosseg, szoval szerintem nem olyan oriasi hatrany, hogy beepitett az akksija. Nekem telefonomnak es notebookomnak is beepitett az akksija, mindegyikhez par csavar kicsavarasaval hozzaferek es mindegyikhez lehet kapni cseret.
2014. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de ha a hátlap sem levehető, hogy cseréled? Egyáltalán gyártanak hozzá pót akkut???
2014. szept. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!