Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2 elkezdett...

Sony Xperia Z2 elkezdett gyorsan merülni. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig a Z2-esem aksija nagyon jól bírta. Estére feltöltöttem, és reggelre 1%-ot merült. Viszont ez 5 napja megváltozott, egy éjszaka alatt 25%-ot merül (miközben nem használom, wifi nincs bekapcsolva, semmi nem megy rajta, csak az, ami eddig), és napközben is nagyon gyorsan merül. Valami frissítés okozza, vagy mi lehet a baj? Eddig elég volt nekem 3-4 naponta tölteni, de most majdnem hogy naponta kell :(

2014. szept. 27. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a csoda hogy eddig ilyen jól bírta.
2014. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2014. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem indítsd újra, ha így se jó csinálj egy gyári visszaállítást.

2# ezt a "nem unod még" kérdést a 9mm-nek írtad? :D

2014. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
akkor egyetértek veled állandóan csak a hülyeségeket írja :D
2014. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért merül ilyen gyorsan, mert android. Ha 3-4 napot kibírt, akkor nem használhattad túl sokat. Na mindegy. Valószínűleg több alkalmazás futhat a háttérben. Amiről nem is tudsz. Ez növeli a procid fogyasztását. Ezért merülhet gyorsan az aksid. Az elmondottak alapján erre gondolok. Li-ion aksi nem szokott ilyen hamar elhasználódni. Próbálj minden alkalmazást bezárni. És állítsd be úgy a mobilt, hogy ne menjen rá furt a netre. Mert az zabálja az aksit. Lehet míg alszol frissítgeti a mailjeidet, vagy valami mást. Ha nincs net, és feleslegesen háttérben futó alkalmazás nem lesz gond. A gyári beállítás szerintem még felesleges. Majd ha már nagyon tele lessz a memória felesleges adatokkal csinálhatsz ilyet. Felgyorsul tőle a teló.
2014. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nézd meg a beállításoknál az energia gazdálkodás menüponton belül az akumulátorhasználatot, hogy mi van elől és hány százalékon van, sokaknál sima xperia z-n fennál egy olyan probléma ami a 4.4.2-es update-el jött, hogy a google play services zabálja az aksit, gyaníttom hogy ugyan ilyen probléma lehet itt is.
2014. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Telefon készenlétben 22%

Képernyő 21%

Telefon tétlen állapotban 19%

Hanghívások 12%

Wifi 7%

Android rendszer 5%

Android operációs rendszer 3%

Akvárium 3%

Médiakiszolgáló 3%

Telefon 2%


De nagyon rossz, hogy így már 2 napot sem bír ki, addig viszont nagyon jól bírta. 2 hónapos a teló... Mit kellene és hogyan kikapcsolnom rajta?

2014. szept. 29. 08:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Legalább hetente újra kéne indítgatni, csak használ az a telefonnak, kikapcsolod vársz 15 másodpercet majd bekapcsolod, ha semmi nem történt akkor más ötletem nincs, esetleg felmész a teló fórum oldalára és ott körül nézel
2014. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam, mi okozta :) Mostmár minden rendben van
2014. okt. 2. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!