Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek kb hány %-a használ...

Az emberek kb hány %-a használ Windows Phone-t, és miért?

Figyelt kérdés

Miért használjon valaki Windows Phone-t ?

Mire jó ?

Mire nem jó ?

Egy 520-assal mit lehet kezdeni ?

Bejön valaha a divatba vagy örökké alul marad ?



2014. szept. 27. 13:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
46%
1% használ wp-t
2014. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak nem optimalizálnak rá sokkal több alkalmazást alul fog maradni. Megnézed az androidos telefonokra szinte végtelen számú dolog van.

Kb szerintem csak az használja, aki maximum céges telefonnak megkapta és nem volt más választása.

2014. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Szóval csak azért mondja mindenki hogy szar, mert nincs rá milliónyi alkalmazás ?
2014. szept. 27. 14:12
 4/53 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlenül. Én pl a samsungokat se szeretem, hiába van rá alkalmazás.

Nálam a nokia rég meghalt az érintőképernyős telefonjai óta..

2014. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
59%

a bizakodók használják...én teljesen szkeptikusan vettem meg...még mindig az is vagyok. mindig azzal jönnek, hogy maaajd-maaajd beindul...de én semmi esélyt nem látok rá, hogy ennél tovább fog fejlődni. van most is rendszeren belül rengeteg olyan funkció, amit mondjuk(ha már 520 árkategóriájában vagyunk) egy hasonló androidos teló valószínűleg nem tud, de lévén, okostelefonról beszélünk, pont az lenne a lényege, hogy külső forrásból is lehessen alkalmazásokat is szerezni, ne csak a tökjó gyáriakat használjuk.


volt például a drágább lumiákra ajándékutalvány...nekem 8ezer Ft volt...ezt le lehetett vásárolni az áruházban...még mindig van 400 Ft-om, és 30án fog lejárni...de az a 400 Ft csak úgy jött le a 3ezerből, hogy nekiestem, és néhány nem is feltétlenül szükséges appot is megvettem...egyébként 3ezer Ft lenne...vettem 2-3 fotós alkalmazást, megvettem gta san andreas-t, ami azóta fenn sincs a telómon, mert meguntam...na de mind1. szóval az egyik gond mégis az, hogy csomó fizetős cucc olyan szar minőségű, hogy fillért nem ér...másik, meg van sok ingyenes is...

de visszatérve a kérdésre, az a baj, hogy a Microsoft annyira kemény kézzel fogja a rendszert, meg maga az üzletpolitikája is elég aggájos...nem véletlen nincs hivatalosan youtube alkalmazás se...mert a google fúj rá, és letiltották az alkalmazást...iOS-en hogy sikerült megegyezniük?...na szóval ameddig ilyen a hozzáállás, hogy semmi nyitottság nincs a nagy fejlesztők felé, addig egy élő halott platform.

2014. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
38%

6 % alatt, szerintem azok veszik, akik átaludták az elmúlt 7 évet és még mindig azt hiszik hogy a Nokia a jó.

Sosem fog igazán elterjedni a WP rendszer.

2014. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 b95 ***** válasza:
59%

Szerintem az eddigi kommentek, és a bennük levő félelmetes mértékű mellébeszélések és téveszmék jól tükrözik azt, hogy miért nem terjed a Windows Phone. (tisztelet a kivételnek)


Na akkor kezdjük az elejéről:


„Ha csak nem optimalizálnak rá sokkal több alkalmazást”


Ez így ebben a formában értelmezhetetlen.

Mi az, hogy optimalizálnak rá alkalmazást. Talán fejlesztenek rá, nem?

Az „optimalizálás” maximum azután jöhet szóba, miután egyáltalán van mit optimalizálni. Jó, hogy úgy terjedt el a kifejezés, hogy az emberek egy része nem is tudja, hogy mit jelent, csak jó vele dobálózni.... Mindegy...


„Megnézed az androidos telefonokra szinte végtelen számú dolog van.”


Van 1-2 dolog, ami valóban nincs meg WP-n, és ami valóban hiányozhat sokaknak, de könyörgöm, az Androidos kínálat durván 80%-a nettó szemét. Akkor meg miről beszélünk?

A játékoknál ugyan ez van. az Androidos játékok 90%-a vagy egy ismertebb játék (pl. Temple Run) sokadik reinkarnációja, vagy csak szimplán egy n+1-edik pay-to-win izé, 0 egyedigéggel, vagy a kettő együtt.


„Nálam a nokia rég meghalt az érintőképernyős telefonjai óta”


Ezeket a szövegeket nagyon szeretem. Én meg utálom az Androidot, mert az 1.5 eléggé kiforratlan volt. Ugye érted, mire próbálok kilyukadni? (Ha nem, akkor csak sajnálni tudlak...)


#5: Eléggé látszik, hogy szkeptikusan álltál hozzá a dologhoz, és még csak véletlenül sem próbáltál meg megbarátkozni a rendszerrel...

Az, hogy vettél egy halom fizetős „nélkülözhetetlen” appot, az még korántsem jelenti azt, hogy ezek nélkül az WP ne lenne teljes értékű, márpedig azok nélkül is az!


„de visszatérve a kérdésre, az a baj, hogy a Microsoft annyira kemény kézzel fogja a rendszert, meg maga az üzletpolitikája is elég aggájos”


Cserébe viszont a gyártók nem tudnak garázdálkodni a rendszerben, és nem tudják direkt szivatni a felhasználót. Pl. sok telóba csak azért raknak „belső SD-t”, hogy aztán külső SD-re ne tudj appokat pakolni, és vedd meg a nagyobb tárhelyű telót. Na ilyen WP-nél nem létezik. Azt pakolsz át, amit akarsz, oda, ahova akarod!


„nem véletlen nincs hivatalosan youtube alkalmazás se”


Mert a Google köcsög, és b*szik kiadni a saját cuccait WP-re.

Hogy ez hogy s mint minősíti a rendszert azt nem tudom. Ez egyedül a Google sara, de nem baj, legyen érte a Microsoft a hibás, úgy is divat szidni.


„iOS-en hogy sikerült megegyezniük?”


Mert Amerika a fő piac, ott meg azért nem mindegy az, ha valami elérhető iOS-re vagy sem.

emiatt a Google-nek sem érdeke kihagyni.


„na szóval ameddig ilyen a hozzáállás, hogy semmi nyitottság nincs a nagy fejlesztők felé, addig egy élő halott platform.”


Mondjuk pont a Microsoft az, aki ezer lábbal kapálózik a „nagy fejlesztők” kegyeiért...


Gondolom a berögzült baromságok ellen nem nagyon tudok mit tenni, de ennyi hülyeség mellett nem tudtam szó nélkül elmenni.


Ez a tipikus „gondolkodni nem tudunk, utánanézni a dolgoknak nem tudunk, de fújjuk a baromságot, mert úgy is divat szidni a WP-t” című történet, amitől én a falra tudnék mászni.

Az egy dolog, hogy valaki nem ért hozzá, vagy csak lusta utánanézni a dolgoknak, de legalább ne reklámozza, hogy komplett hülye a témában!

2014. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. én is értem, miről beszélsz. amúgy még talán a wp valahol az android és iOS között áll, mert azért azt elég szépen látszik a wp áruházban is, hogy milliónyi szemét van, és lehúzós fizetős app, ami ezek szerint nagyon könnyen átcsúszik a Microsoft szűrőjén. vannak még a jobbak, amik a user hülyeségét használják ki, mert a leírásban le is írják, hogy ez a nevével ellentétben nem az az app, amit hirdet, és mégis megveszik...
2014. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 b95 ***** válasza:
72%

Van olyan funkció, hogy alkalmazás bejelentése...

Amúgy meg a szemetekkel rosszabbul áll a Play, ott még szerintem engedékenyebb az automata szűrő, mint WP-n.


Egyébként nyilvánvaló tény, hogy a WP az iOS és az Android előnyeit próbálja egyesíteni, és szerintem jó úton haladnak ebben.

Én pl. emiatt kedvelem annyira a WP.

És itt hangsúlyoznám, hogy a WP miatt, és nem amiatt mert Nokia. ha most HTC vagy Sony lenne, ugyanez lenne a hozzáállásom.

Na meg itt tudom a legnormálisabban belakni a kezdőképernyőmet.

Nem vicc, sokkal jobban kézreáll, és több lehetőséget nyújt, mint az Android/iOS lapozgatós felülete.

2014. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Igor Igorovics ***** válasza:
76%

Szerintem egy ilyen gyors és stabil oprendszer nem fog alul maradni, főleg tekintve, hogy a világ legerősebb szoftvercége áll mögötte.


Van egyébként nagyon jó youtube app:


[link]

2014. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!