Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni nokia lumia...

Omgtfl99 kérdése:

Megéri még venni nokia lumia 520-at?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy eléggé régóta létezik már ez a telefon, nem elavult egy kicsit? Nincsen pénzem drága csúcskategóriás mobilokra, ez meg nagyon tetszik, de ezt én még meddig tudnám használni, ugy hogy ne akadjon, vigye normálisan a facebook-t meg youtube-t?

2014. szept. 27. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri. Nekem is ilyen telefonom van és meg vagyok vele elégedve.
2014. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és meddig lesz ez még jó telefon?
2014. szept. 27. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mihez képest jó. Ha csak Facebook és YouTube a lényeg, akkor még sokáig jó lesz. De, ha újabb játékokat és alkalmazásokat akarnál futtatni, akkor már most gondban lennél vele. De ennyi pénzért jó választás ez a telefon.
2014. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem már évek óta megvan és nem volt semmi baja. nem fagyott, könnyű kezelni is. és gyors, youtube-ot és facebookot is prímán viszi. kiejtettem az emeletről nem volt semmi baja. (a szilikon tokjában.) tok nélkül meg nem egyszer leejtettem és nem volt semmi baja. én csak ajánlani tuddom
2014. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És nem tudjátok véletlenül, hogy a Lumia 525-öt miért nem lehet kapni sehol sem? Legalábbis a netes oldalon ahol keresgéltem, mindenhol ez volt kiírva. Én is Lumiában gondolkozok. Akkor ezek szerint jó választás. Csak nekem Samsung galaxy y-om volt és nagyon kevés volt a belső memóriája. Ezért félek, hogy az 520-nak sem túl nagy. Az 525-nek meg 1GB. Szerintetek a 0,5Gb is elég az 520-nál?
2014. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Lumia 525-öt nem forgalmazzák Magyarországon, ezért nem lehet kapni.
2014. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!