Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Lumia...

Megéri megvenni a Lumia 925-öt, vagy várjak inkább a 730,735-ös szériára?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, mik az igényeid. ugye a 925 az nem bővíthető, azonban jó a kamerája, HD mikrofonos, én tulajdonképp szeretek koncertet videózni, de csak azért vettem 1020-at, mert nekem a 16 giga nem lett volna elég erre.

730-735 meg ugye bővíthető, de gondolom valami gyengébb minőségű kamerát fog kapni, ahogy nézem egy kicsivel kisebb csak az érzékelő. illetve az újak mellett szól még, hogy akármennyire is hirdetik, hogy sok évig támogatják a lumiákat, funkcióbeli csonkítások előfordulnak...1020 sem kapott meg 1-2 hasznos újítást cyan-al, amit mondjuk egy 930 tud...pedig hát hardveresen lehetséges lenne...csak hát persze...valamivel el kell adni az újakat is.

2014. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a 1020 az elavult hardvere miatt nem kapja meg az újdonságok egy részét. Amúgy szerintem tudásban majdnem egy kategória a 735/925, kezdőára is akkörül lesz, ahol most a 925 gyártói független ára van. Talán a frissebb SoC miatt érdemes lenne az újabbat venni.
2014. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt annyiban kiszeretném javítani hogy a lumia925 nek van 32gb os változata is, én is egy olyanról írok és a 16gb osnál pár ezer forinttal többért jutottam hozzá, csak körül kell nézni. Én várom a mobilarénás tesztjét, szerintem azt érdemes kivárni :).
2014. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem, csak a vodafone forgalmazta tán itthon, egyet én is láttam hardveraprón, amikor nézelődtem telefonok után :) persze nyilván ettől még lehet találni utólag függetlenítetted, de szóval sajnos ritka :D na mind1, végülis nem döntöttem így sem rosszul :D
2014. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!