Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Lenovo A536...

Vélemények a Lenovo A536 telefonról?

Figyelt kérdés
Még nagyon új, ebben a hónapban adták ki. 1 GB ram, 1,3 GHz-s CPU, 8 GB memória, 5"-os képernyő. Kártyafüggetlenül 40k, szerintetek érdemes lenne lecserélnem erre a telefonra a mostani Huawei A. Y300-at?

2014. szept. 27. 19:20
 1/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Nagyon jó telefon, valamelyik nap 1 órát teszteltem a média marktban engem meggyőzött. Én is pont ilyet akarok venni. Ár/érték arányban abszolút jó teljesítményű.


Egy komoly gyenge pontja van a kijelző felbontása (480x854 pixel) és nem IPS hanem TN paneles.

Szerintem nincs rossz képe, de nyilván egy IPS paneles HD kijelző sokat dobna még rajta.

Ha ezzel együtt tudsz élni, akkor igazi best buy teló.


Vannak hasonló árban hasonló tudású telók, de mindről sajnos rossz tapasztalatokat olvastam, hallottam.


Itt van pl a Wayteq Talk 5H, ennek egy picivel jobbak a paraméterei, de ahogy jobban rákerestem, elég magas a hibarátája, szóval sok kerül vissza szervízbe belőle.


A másik jónak hangzó a Gigabyte Gsmart Arty A3, ennek is jók a paraméterei, viszont ennek pont a hangszórójával van probléma, többen panaszolták, hogy pl buszon nem lehet hallani mit mond a másikfél. Szóval szintén felejtős.


Elég jópofa még a Navon Mizu M500 is, olyan meg egy kollégámnak van, nah az meg időnként meghülyül, nem csörög ki ha hívják és hasonló...


Bár még itthon nem annyira elterjedt a Lenovo mint telefon márka, de a kínai modellek durván jók, remélhetőleg ez a tendencia megmarad az európába szánt modelleknél is mint pl az A536.


Még egy gondolat sajnos már sehol nem kapni 40.000ft-ért. :(

2014. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ahol én veszem, ott 40.000 :)

2014. szept. 29. 20:50
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Esetleg tudsz nekem is tippet adni, hol kapni ennyiért? :)


Már ha nem nagyker vagy ilyesmi.

2014. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A MediaMarkt-ban 40.000 ft
2014. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kisadi55 válasza:
100%
Az extreme digitalban is 40 000, de van amikor kupon akcióban 33000. Akkor nagyon ütős ajánlat. :)
2014. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha online rendeled a Media Marktban akkor 35.000 Ft ingyenes házhoz szállítással :)
2016. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!