Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy-y (s5360)...

Rébuszbá kérdése:

Samsung galaxy-y (s5360) készülék ami root-olt, CM11 es verzió van rajta, segédprogramok futnak,95%ban a játékok hibával leállnak el sem indul, hiába írja a google play, hogy kompatibilis az eszközzel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
több rendszert kipróbáltam(jellybean, kitkat,Cyanogenmod9,10,1,11 már de mindegyikkel ugyan ezek a hibák jönnek elő.

2014. szept. 28. 08:04
 1/4 anonim válasza:
Ezek a romok nem teljesen kopatibilisek a készülêkkel mert lelkes fejlesztök még portolják a készülékre. Ha olyan játékokal próbáltál járszani ami a hivatalos 2.3.6-os gyári romon nem voltak elérhetök akkor a készülék paraméterei is "kevesek" lehetnek a játék futtatásához. Leírnád hogyan sikerült telepítened a cyanogenmod11-et és hanyas verziója volt ez, nekem sehogy se sikerül :)
2015. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon egyszerűen, youtubon kerestem rá, mert vizuális típus vagyok és sikerült is bár azóta le cseréltem már Evo-x re a ez sstabil is , és minden müködik rejta nem bugol semmi még a játékok is mennek a kérdésedre ez alapján csináltam a cm 11 et -> https://www.youtube.com/watch?v=XSQJOz9mjuA okosak ezek a malájok :P
2015. márc. 2. 17:21
 3/4 anonim válasza:
A cm10 Kitkat alapú, a RAM követelmény 500mb.
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kedves hármas, helyesbítek, 512 MB
2022. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!