Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap bevittem a furdoszobaba...

Tegnap bevittem a furdoszobaba a telefonom. Nem esett vizbe de mikor kihoztan aztvettem eszre hogy nem tolt sot ja tolton van szivja le az aksit. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Kiszaritottam mindig nemjo egyik ismerosom toltojevel toltott de a sajatommal es Meg 2emberejevel nem. Mit tehetek?

2014. szept. 28. 09:00
 1/4 Tengor ***** válasza:
83%
Megtanulsz írni, a telefont meg szervizbe viszed.
2014. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Víz került az aksiba ezért szívja le, rakd be a telefonodat fél percre a mikróba és semmi baj nem lesz vele, nem is kell tízezreket költened szervízre.
2014. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus
2014. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
mikrót milyen fokozatra kell kapcsolni?legkisebb,legnagyobb,esetleg kiolvasztó funkció?vagy grill?mert nem mindegy.
2014. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!