Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Iphone 5S?

Iphone 4S vagy Iphone 5S?

Figyelt kérdés
A mostani telefonom már nagyon régi, lassú. Ezért szerettem volna kérni egy újat. Az Iphone 4S nagyon megtetszett, így hát kértem azt. Csak letámadtak az osztályban, hogy milyen béna vagyok, hogy nem Iphone 5S-t kértem, és hogy nincs elég pénzünk stb. Tudom, az Iphone 5S gyorsabb, többet tud, de amihez én használnám, az az Iphone 4s is tökéletesen megteszi.. Meg azért az ihpone 5s mégiscsak több 200.000 Ft. Szerintetek melyik jobb?

2014. szept. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy az 5s jobb


viszont ha a 4s tetszik, akkor jó hogy azt választottad

2014. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha neked az iphone 4s tetszik nincs azzal semmi baj. Vagy a barátaid is idegesítenek tèged ezzel? Egyébként nálatok megszokott az iphone (mindenkinek az van)?
2014. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem sokat tudok az iphone-okról (nekem sosem volt), de most hogy kijött az iOS 8, a 4S-nek nem sok jövőt jósolok...


Android vagy Windows kizárt?

2014. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, elég sok embernek van Iphone-ja, és az is mind 5, 5C vagy 5S.

Igen, hallottam, hogy az IOS8 miatt sokkal lassabb, de őszintén szólva én ezekhez nagyon nem értek..

Meg igazából az Iphone tetszik, Androidos telefonom volt és folyton lefagyott, lassú volt, pedig alig volt rajta bármi.

2014. okt. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!