Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mióta letöltöttem az iOS 8-at...

Mióta letöltöttem az iOS 8-at 3 hónapos iphone 5S készülékemre a telefonom kb.3x olyan gyorsan merül. Észlelt más is ilyen problémát? Lehet abban reménykedni, hogy az apple kiad erre egy frissítést? Ez így elég élvezhetetlen.

Figyelt kérdés
Minden olyan funkció, ami merítheti az akksit ki van kapcsolva (helymeghatározas, bluetooth, airdrop, alkalmazasfriss. a háttérben stb.)

2014. szept. 28. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy restore-t szerintem, mert nálad van a probléma. Nekem az 5S nem merül gyorsabban az iOS 8-tól.


p.s. Az akkuhasználatnál nézd meg, hogy nincs-e valami, ami nagyon sok százalékot használ.

2014. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem tovább bírja mint frissítés előtt

beállításokban nézd meg mi használja a legtöbb energiát és kapcsold ki


[link]

2014. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2014. szept. 30. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2.nap után,aktív használat után 91%-on van a telefon.
2014. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig restore-ral érdemes telepíteni és biztonsági mentésből vissza rakni az adatokat. Már évek óta így telepítek mindent.
2014. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!