Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minecraft pocket edition help...

Minecraft pocket edition help (? )

Figyelt kérdés
ipad air-en játszottam minecraft-on és egyszercsak elakadt a kép,nem tudtam semmit sem megnyomni csak kilépni a főgombbal,és amikor visszalépek abba a világba,ugyanott vagyok ahol elakadt,és megint csak áll a kép.mit lehet tenni?(ios8.0.2)

2014. szept. 28. 11:17
 1/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Szia latom régebbi a kerdesed, de nics valasz ugyhogy irok. Nekem ipad air 2m van es annak jobb a processzorja mint az iphone 6nak (!) es nekem is sokszor lefagy akkor én double click élek es bezárom a játékot, ha ujra elindítom es raklikkelek a play re akkor is beáll. Akkor lehet varni es továbbmegy egy idő utan, de amit én szoktam csinalni (ha ujra bezárom es kinyitom ugyanez van) nemtudom miert működik de nekem működik h kinyitok egy masik app et, aztán azt bezárom es visszalepek a minecraftbe es minden megy. Nem fagy lev meg semmi. 3 napja van meg eddig nekem a minecraft es tobbszor történt mar ilyen es haverom is mondta h neki is szokott lenni. Tehat ez Elvileg normalis. Es nemtudom de asszem az air 2 nek van most az egyik legjobb es leggyorsabb processzora, es nekem is szokott történni ez gyakran ugyhogy normalis. Minecraft hiba. Zárd be, nyiss meg vmi mast, zárd be azt, es nyisd meg a minecraftet (rendesen zárd be duplaklikk el es aztán felhuzzassal h minden eltűnjön!)
2015. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Jézusom mennyit irtam. Bocsi. Nem szándékosan lett ilyen hosszu.
2015. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én még csak most olvasom,de azért köszi,már rég megoldódott
2015. jan. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!