Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs több hely a telefonomon...

TomilyJohnson kérdése:

Nincs több hely a telefonomon az SD-re pedig sehogy se tudom átjuttatni az alkalmazásokat. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Ez a telefon egy Samsung GT-S5570, Android verziója 2.3.4 és az a probléma hogy az alkalmazásokat a telefonra tölti le automatikusan, és mivel az már megtelt nem enged letölteni újabbakat. Az SD-n viszont lenne hely, nem tudom hogy belehetne esetleg valahogy állítani hogy az SD kártyára töltse le. Ezenfelül az alkalmazásokat se engedi átmásolni az SD-re ami megoldaná a problémát mert ott van elég hely, és egyébként amikor csatlakoztatom a géphez akkor csak az SD kártyán lévő adatokat tudom kezelni.

2014. szept. 28. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Rootolás után át tudod őket helyezni :

[link]

2014. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Formázzad le az SD kártyádat a telóval, hogy ugyanolyan legyen a menűrendszere, mint a telónak. Ettől kezdve mindíg megkérdezi majd, hogy hova is tegye az új anyagot. Viszont hogy ezt el tudja végezni, kell neki helyet csinálj a telón.

Pl mentsél mindent a PC re, majd csinálj egy gyári beállításokat a telefonon. Formázd le a memóriát, azt mehet vissza minden.

2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
add el és vegyél rendes telefont
2014. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen !
2014. szept. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!