Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire megbízható? Hogy-hogy ilyen olcsó? Valakinek van esetleg tapasztalata? Nokia Lumia 520.

Figyelt kérdés

[link]

Pontosan hogy működik ez a dolog?...



2014. szept. 28. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Kevés a felhasználható belső tárhely, kicsi a proci, nem mai darab, és windows phone.
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emagon 2.000Ft-tal olcsóbb a 24 hónap garis mint itt,és sokkal megbízhatóbb mint ez a noname üzlet.
2014. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a villámgyors válaszokat! :)

Utolsó, esetleg mesélsz kicsit az Emagrol?

2014. szept. 28. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 520.nak ennyi az ára.

A RAM ha nem játékra kell, telejsen jó, elég.

2014. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy ideje nyúzom már és semmi gond vele. Frissítettem WP 8.1-re és kaptam hozzá plusszokat ezáltal.

Mellesleg kétmagos Snapdragon dohog benne és fél giga memória, valamint 8 giga tárhely van benne és bővíthető. 5 megás kamera hátul, de nincs vaku, viszont elég jó, 720p videókat csinál, persze csak világosban. Külön videoproci, előre telepített, teljes értékű office csomag, térkép software és GPS. Az áruházból, vagy a Nokiától egy rakás cuccot tudsz letölteni hozzá ingyen. Sajnos az equalizert nem támogatja, azt ne is keress benne. Frissítés után rádiót is kapsz.

A mai világban nem egy erőmű, de nekem nem is arra kell, hogy a legújabb 3D-s játékokat toljam rajta. Arra ott az asztali gép. :)

Mellesleg a WP telókat nem kell fikázni lépten nyomon. Ezek ugyanis inkább olyan PDA-k, amiben telefon is van.

Az 520-as a Lumiák Trabantja. Ha igazán komolyat akarsz, akkor gyűjtögessél és szerezz egy 1520-ast. No attól a fikázók is seggre esnek. :)

[link]

2014. okt. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anney2001 válasza:
En szeretem,bar sok hiányossága van.Azert ilyen olcsó mert /mint mar korabban is mondtak/a lumiak trabantja.meg kezdetleges.nem tudsz akármilyen csengőhang beállítani max 40perceset azt is csak akkor ha letöltesz egy appot.apropo appok.nagyon keves van nagyon le van maradva az androidhoz kepest.jatek keves.ha van egy jo akkor is pénzbe kerül.facebookja skypja viberje whatssappja van de kicsit mas mint az androidos.azokban is van hianyosag.ezek ellenére sok jo tulajdonsága van,frissítés utan nagyon jo lett.egyszer volt szervizben nagyon sz*rakodott.megjavitottak most jo.megeri az arat de ha egy kicsit gyűjtesz ra egy jobb telefont is tudsz venni.nekem ez tokeletes remélem segithettem 13/L
2014. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!