Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az iPhone 5s-emen...

Elromlott az iPhone 5s-emen az ujjlenyomat olvasó. Ez miatt cserélik már a telefont garancia alatt? Vagy mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbálok ujjlenyomatot hozzáadni kb 80%-nál kiírja, hogy ez az ujjlenyomat nem olvasható, próbálkozzak másik ujjammal.

2014. szept. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Felejtsd el az a reklám szart.
2014. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attol meg nem mukodik...;-) szóval hibás
2014. szept. 28. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem illene, hogy cseréljék. Nekem is 5s-em van, de semmi problémám nincs az ujjlenyomatolvasójával, az esetek ~95%-ban elsőre beolvassa. (Ha kicsit piszkos a kezem, vagy nedves, na azt nem szereti, de ilyen ritkán szokott előfordulni.)


#1: megvásárlás előtt én is ezt gondoltam, hogy fogja a fene használni. De olyannyira jól működik, hogy ez lett az egyik kedvenc feature-öm. Biztonság abszolút "ingyen" (értsd: kényelem csorbulása árán). Sőt, így még gyorsabb is a feloldás.

2014. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én javaslom, szavazza le mindenki ezt a sz_rarcú 9mm-t, mert semmi értelmes választ nem képes adni, csak fikázni.

néha örülnék olyan dolognak itt az oldalon, ha nem csak a hülye kérdést feltevőket b_sznák ki, hanem azokat is, akik nem képesek felnőtt módjára a kérdésre válaszolni.


és mindig azt állítják, hogy ők nem irígyek, csak okosabbak másoknál :D aki nem irígy, az nem kattint rá a kérdésre, ha nincs érdemi hozzászólása, nem zavarja az ilyen jellegű kérdés...de őt zavarja, és remeg a keze, ha nem tud beszólni egy iPhone-os kérdésnél. undorító. és benne van a top 5 válaszolók között...vicc.


ha hibás, vidd szervízbe, nyilván cserélni fogják gariban, hiszen hibás...vagy csak te vagy béna, ez majd kiderül, de ha régen működött, lehet gond van vele.

2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kicserélik. Nem szoktak ezzel vacakolni. Vidd be valamelyik APR-be (iStyle, iCentre) és simán cserélik. Főleg ha másik ujjal is ez a gond. De miért akarnád a másik ujjadat használni? Nem igaz?!
2014. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kitöröli az összes felvett ujjlenyomatot, és vedd fel újra... lehet, hogy csak van egy apró karcolás a zafír borításon. Ha újra felveszed az ujjlenyomatod, benne lesz a karcolás is, így talán újra működni fog.


Ha nem, vidd vissza és cserélni fogják.

2014. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!