Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni Galaxy...

Dr. x kérdése:

Tudnátok segíteni Galaxy SIII-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Böngészés közben a telefon újraindult és azóta nem működik. Ha bekapcsolom, megjelenik az SIII felirat és ott le is fagy a telefon és nem csinál semmit. Ha rádugom a töltőre akkor, az elemen a kör várakozó jel fagy meg és nem csinál semmit. Kivettem az akkumlátort, de az sem segített. Próbáltam a power + home + hangerő le/fel kombinációt is. Előjött az Odin, rámentem a teljes resetre,de ott is lefagyott. Bármit csinálok a bekapcsolás után két másodperccel lefagy. Már eddig is hetente 1-2szer simán újraindult, ha böngésztem és időnként feljött a "hiba miatt leáll a Google Szolgáltatások, Gmail, Térkép" és használni se tudtam ezeket. Van valami ötletetek?

2014. szept. 29. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

elromlott a proci vagy az alaplap

:/ más nem lehet

2014. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!