Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s bő velemeny?

Iphone 5s bő velemeny?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 08:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Azt mondják, hogy jó.:))
2014. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Március óta van, a 3. Iphone-m :D előtte volt 4 és 4s. Az ujjlenyomat olvasó 100-ból 99-szer felismeri az újadat. Fürge, kényelmes, és praktikus készülék.


Nano sim kártyás, így előtte érdemes beszerzni azt is. Nekem Itinesból egy óra alatta visszatette a backup mentésem az új telóra. Kb. 23 gb. Még a fogadott hívásokat és sms-ket is visszarakta az új telóra.

A kamera szerintem bőven ver egy kompakt 40-50 ezer ft kis gépet. A 120 fps lassításos felvételekkel is lehet bohockódni.


Persze vannak korlátai a telónak, de együtt lehet velük élni. Ha androidról jössz, akkor nem annyira testre szabható, viszont stabil. És még 3 évig van hozzá friss szoftver.

Csak ajánlani tudom. :D

2014. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha ertem:DD koszi szepen:) Mit rakott vissza itunesbol? :D ezt nem ertem:s amugy 16gb-os eleg?:/
2014. szept. 30. 14:30
 4/11 anonim válasza:
17%

csúcs készüléket vagy divattelefont szeretnél? ha csúcs mobilt akkor ne ezt válaszd.

pár indok véleményem szerint: 4 inch, 1,3 ghz dualcore proci, 1gb ram , vga kijelző -.-" 640x1136 ,8 mp kamera ,1080p full hd videó felvétel ÉS ennél jobb specifikációt állított össze a samsung 2012 év elején és más gyártók... ez az iphone 2013 év végi mobil boltban 210e FT / használtan 150e Ft körül akkor miről beszélünk ? semmiképpen nem nevezhető csúcs készüléknek amikor egy iphone 6 is egy Samsung Galaxy S3 szintjén van.. persze ha ilyent szeretnél nyugodtan hogy lássák mennyi pénzed van a villamoson előkapod és tartod a kezedben nagyzollni jó :) telefonként viszont kullog a csúcskészülékek nyomában

2014. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

#4 Már újan sem kerül 150-be, nem tudom, te hol élsz.

Nem csak divattelefon, nem véletlenül választják annyian. Sokkal megbízhatóbb, stabilabb az operációs rendszer, nincs annyi kamu alkalmazás, mint androidra, nem össze-vissza jön operációs rendszer frissítés a telefonokra, hanem egyszerre, az összeshez és évekig támogatnak minden telefont, nem 1-2 évig, mint az androidnál.

Hardver pedig, mondanom sem kell, nem gagyi műanyag, mint a legtöbb samsung...

2014. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
7%
hagyjuk is inkább, volt apple termékem és sokkal több rossz dolgot eltudnék mondani mint jót róla
2014. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez jó nagy hülyeség. A droid egy hulladék java alapú rendszer, aminek sikerülne egy i7-s procin is megakadania. Két csúcs Htc telóval mondom a hátam mögött mondom ezt.


Kérdező, ha volt Iphone-d ahogy nekem, akkor csinál az itunes egy biztonsági mentést, és ezt át tudod rakni az új telóra. Sőt a játékok állást is elmenti, vagyis nem kell újra kezdeni. Így semmit nem vesztesz el. 16 gb is jó, bár idővel kinővöd, inkább 32 gb javaslok.


Samsung és a többi droidos hulladék meg felejtős, ha stabil telefont akarsz. 3-4 hónap alatt teljesen szétesenek a droidok. 2 ember van, aki ezt elismeri és, aki tagadja.

Csak nézz szét ezen az oldalon, hogy hány embernek van problémája a droidos telefonjával. :D


Iphone jó választás, cserben nem fog hagyni.

2014. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én pár napja váltottam Sonyról 5s-re. Nagyon megvagyok vele elégedve mert rohadt gyors, és nálam ez volt a fő szempont! Ezenkívül hiába 8 mp-es a kamerája a Samsung s5-é meg 16 , szerintem az iPhone szebb képeket csinál.

Hátrányai az pedig az,hogy az akksija kicsit gyenge, meg bluetooth stb nincs rajta,de én mindenképp ajánlom!:)

2014. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van rajta bluetooth, de csak arra lehet használni, hogy játékok során párosítani lehessen két iEszközt. Meg amúgy is, ki küld bármit is bluetoothon keresztül 2014-ben? :D
2014. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bt-vel lehet zenét is kiküldeni hangszoróra, meg Bt füles is használható vele. Csak be kell kapcsolni a beállításoknál.
2014. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!