Iphone 4 2014-ben?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri még megvenni? 14 éves vagyok. Nincsenek túl nagy igényeim. De most ugye eléggé megzuhant az ára és tetszik is, szóval nem tudom mit csináljak. Megéri még? Vagy már túl "gagyi"?

2014. szept. 30. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
lassú, és tulajdonképpen egy 4S csak minimálisan drágább nála, sebességben viszont érezhető a különbség, de amúgy már az sem ajánlott, első iPhone-nak viszont megteszi.
2014. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az Iphone soha nem lesz gagyi viszont én 14 évesen nem adnék ennyit egy telóért, de én nem szólok bele ez a te döntésed.
2014. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
iphone 4 már rég nem éri meg. 5/5c-nél gyengébbet nem érdemes venni.
2014. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat.Mindenkinek ment a zöld kéz:) Akkor ne vegyem meg?!

a második válaszolónak üzenem, hogy már igazából nincs is olcsóbban normális telefon. 30.000 Ft-ért láttam egy teljesen hibátlan telefont. Szóval nem hiszem, hogy az drága.:) És még egy kérdés. Láttam egy olyat is, hogy iphone 5 szinten 30.000 Ft-ért. Az klón, igaz?

2014. szept. 30. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy klón, vagy kamu, felejtsd el inkább :)
2014. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, gondoltam :D köszi :)
2014. okt. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!