Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha visszaállítom a gyári...

Ha visszaállítom a gyári beállításokat a telefonomon akkor az esetleges kártevők, vírusok is megsemmisülnek? (Az összes adattal együtt)

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár korábban volt, hogy az se, elvittem a szakszervizbe és egy BIOS frissítés oldotta meg a problémát, ez még annó a Nokia N95-nél volt!
2014. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben nem vagy rootolt, 100% hogy törlődnek.

De mi a konkrét baj? Biztos, hogy vírus?

2014. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, szerintem vírus, mert sorra tűnnek el az alkalmazások a kezdőképernyőmről, és a háttérképem is valami kék kép lett... Meg időnként ilyen ismeretlen alkalmazások oldalait dobja fel, és nem enged továbblépni...


Lehetne még egy kérdésem? Ez a vírus a telefonomról át tud terjedni az SD-kártyámra?

2014. okt. 1. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg át tudna terjedni, de nem hinném, hogy az Androidos vírusok ennyire fejlettek lennének.

Mellesleg 100 százalék, hogy valamelyik szemét alkalmazás okozza. Gondolkodj el, hogy mit telepítettél mostanában és nézd meg, hogy mi fut a háttérben.

2014. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. okt. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!