Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem a kocsimba a gyári...

Vettem a kocsimba a gyári égők helyett ledes "égőket". A helyzetjelző és féklámpa, valamint a tolatólámpa helyett. A helyzetjelző és a féklámpa ugyebár együtt van, ezzel nincs is semmi gond?

Figyelt kérdés

A probléma akkor kezdődik, mikor rükvercbe teszem, egy idő után elkezdi ütemesen villogtatni a tolatólámpát. Miért?

Létezik hogy a ledek gyenge áramfelvétele miatt úgy "érzi" hogy nincs benne égő, és így próbál jelezni? Az autó egyébként egy 2001-es Suzuki WagonR+


2013. dec. 23. 21:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés végére csak muszályból tettem kérdőjelet. ott valójában pont lenne...
2013. dec. 23. 21:20
 2/9 Sinead ***** válasza:
Tedd vissza a gyárit izzót a tolató helyére és meglátod. Ha így jó, szerintem felesleges bele a led.
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
canbus led kell bele.
2013. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tolatólámpába minek ledes égő ? Tejesen felesleges. A féklámpa ezzel a ledessel is erősebben világít ha fékre lépsz ?
2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ledes égő van a tolatóban, és nem villog.
2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
WagonR+ még nem canbusos. Valami gagyi led fényforrásod lehet. nekem is led van benne. Ignisben, saját gyártmány, sokkal erősebb mint a 21 wattos izzó, de eddig semmi bajom vele. Látni jól lehet vele hátra, főleg hogy a bal oldalon az angliai modell tolatólámpája van ködlámpa helyett.
2013. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4/6:


hogyhogy minek? mert sokkal jobban látni a ledessel. igen a féklámpa is sokkal faszábban világít

2013. dec. 23. 23:08
 8/9 A kérdező kommentje:
egybként miaz hogy canbusos?
2013. dec. 24. 01:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek abba ledes égő?
2014. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!