Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s helyett milyen...

Iphone 4s helyett milyen cserekészüléket kaphatok?

Figyelt kérdés
Be kell vinnem szervizbe a telomat (telekom) és nem tudom , hogy milyen csere telefonra számíthatok. Valahogy nem bírnék ki 2 hetet egy Samsung s5230al.

2014. szept. 30. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nokia 100
2014. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem iphone 5s volt szervízben és egy galaxy pocket neo-t kaptam.. szuper volt :')
2014. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na basszus :,( azért egy 100ezres teloert nem egy 20asat kene adniuk :/
2014. szept. 30. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem attól függ hogy milyen értékű temefont adsz be.
2014. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sőt, tulajdonképpen nem is kötelességük, tehát az is lehet, hogy nem kapsz semmilyet, csak mondják, hogy most nincs sajnos benn 1 cserekészülék sem.
2014. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek csere készüléket adni. Örülj, hogy egyáltalán kapsz valamit. Ha elromlik a garanciás TV-d amit az Auchanban vettél légy nyugodt, hogy nem kapsz másikat a javítás idejére, de akár mondhatnám a T-home-ban vásárolt TV-t is.
2014. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevittem. Fel sem küldték az apple-höz mert be van kicsit törve a kijelző és esély sincs a cserére :(
2014. okt. 2. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez miatt viszont nem tagadhatják meg a garanciát. Csak abban az esetben, hogyha igazolják, hogy a hiba a betört kijelző miatt van.

Pl egy hangszórócserét nem tagadhatnak meg az miatt, hogy a kijelző el van repedve. Mivel a hangszóró hibája nem hozható összefüggésbe a kijelző repedésével. Vagy mondjuk ha más hibája van ami nem a repedés következménye.

2014. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de pedig simán. leesett, és belül is megsérült például. ugyanez a rezgőmotorral, nem tudom, 4S-nél is így van-e, de 4-nél elég sérülékeny volt, és simán levállt. a hivatalos út az lenne, hogy előbb a fizikai sérülést kell kijavíttatni hivatalos szervízben, így megmarad a garancia, és ezek után lehet a gariba beletartozó hibát javíttatni.
2014. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!