Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Nokia lumia...

Szerintetek egy Nokia lumia 520-ért milyen xperiát kaphatok?

Figyelt kérdés

Vagyis egy nokia lumia 520-ért (karcmentes) melyik xperiáért tudnám elcserélni?

Xperia GO-t, vagy sola-t kaphatok szerintetek érte?

Persze kéz alól gondoltam!


2014. szept. 28. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azokért az Xperiakert Nehogy elcsereld.
2014. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh, akkor milyet ajánlanál?
2014. szept. 28. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyiket se. Amennyibe kerül a lumia abból nem kapsz normálisat.
2014. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
esetleg némi ráfizetéssel?
2014. szept. 28. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A windows kb értelmi fogyatékosoknak készült op rendszer annyira egyszerű,ebből adódóan nem is sokat ér,viszont ilyen áron normális androidos mobil nincs.
2014. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért akarnám eladni, mert nekem elég zavaros egy valami ez windows rendszer, hát csak egy 5 perc kellett neki, míg eljutottam arra a szintre, hogy meg tudom az ÖSSZES zenémet nézni a memókártyán! XD Ja és beletekerni tetszés szerint nem lehet, úgy mint az andoridnál, elég fura egy valami! :P
2014. szept. 28. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
UserError... már miért ne lehetne beletekerni?! Vagy a csúszkával, vagy hosszan nyomod a lapozó gombot.
2014. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem ertem mit sirmak sokan hogy bonyolult a menuje, pofonegyszeru, egy droidnal csak neztem hogy ez mos mi is akar lenni???

es wp8.1 ota mar lehet tekerni a szamokat is

en semmikepp se cserelnem el, inkabb meg ismerkednek a telefonnal

2014. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen am, most az van, hogy ismerkedek a telóval, most frissítem 8.1-re meglátjuk mi fog változni! :)
2014. szept. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!