Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidja mindenki a sony...

Miért szidja mindenki a sony sp-t?

Figyelt kérdés
sok faceboook csoportba látom hogy 20-25 ezrekért adják mert annyira nem kell nekik.Mi olyan rossz benne hogy ennyire szabadulni akarnak tőle?

#sonysp
2014. okt. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

há mer régi...ez van beleverve mindenkinek a fejébe...pedig akinek nincsenek óriási igényei(tehát nem mondjuk egy csúcsmodellről álmodozik), annak bőven elég lenne, csak hát elhintik, hogy van ennél sokkal jobb is, és tényleg van, hiszen a középkategória mindigis telítettebb, mint a felső...sony is kiadott hasonló árkategóriában már vagy 10 másikat, és lehet, hogy abból a 10ből tényleg kicsivel jobb valamelyik, de erre rájön a marketing, hogy sokkal jobb, mint a régi.

kb. mint a teleshop-ban, mikor 2 hónapja még xy felmosó volt a világ legjobb felmosója, most meg kitalálják, hogy még ennél is van jobb, és a régi az igazából szar, el kell dobni.

2014. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja az Sony xsp-nek nekem elhiheted.Játékra\zenére akartam egy bazi erős telót és kivétel nélkul barmiv jatszhatok akadás nélkűl illetve a zene is rendben van (az inkább átlagos.)Best buy 60 ropiért szerintem.Akik szidják azért teszik mert irigyek.
2014. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!