Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki lehallgatja a mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos személy, aki mondjuk úgy, hogy nagyon nem szeret engem lehet, hogy lehallgatja a telefonomat. A lehallgatás alatt azt értem, hogy hallja amit beszélek, ha nálam van a mobilom (okos telefonom van) és, hogy lehallgatja a hívásaimat, beszélgetéseimet, SMS-eimet.

2014. okt. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Túl sok tévét nézel.
2014. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mik az egészen konkrét bizonyítékaid a dologra?

De egyébként a lehallgatásra elég jól lehet következtetni abból is, ha hajnalban a Tek rádrúgja az ajtót :)

2014. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

onnan, hogy olyan információi vannak, amit csak két ember tudhat...te, meg akivel telón beszéltél.


sajnos ez valóság, nem nagy kunszt a lehallgatás.

igazán fontos, bizalmas dolgokat csak személyesen szabad. ellenszer: legyen egy másik telód, másik számod, másik szolgáltatónál, és ne ugyanonnan hívj soha. persze ha tudja(és tudja) kit hívsz, akkor azoknál próbálkozik, és visszajut hozzád.

ez ilyen eccerű.

2014. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te fordulj orvoshoz, talán még időben hogy elkerüld a zárt osztályt...
2014. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!