Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reklamaljak hogy rosszul...

Reklamaljak hogy rosszul raktak fel a kepernyovedo foliat?

Figyelt kérdés
Ma voltam iPhoneomra rakatni de tiszta ferden raktak, az elolapi kameraba be is zavar es az oldala buborekos.Eleg zavaro.Viszont ujat nem szivesen vennek mert akkor most kidobtam az ablakon a penzt.Reklamaljak?Ha igen hogy kozoljem?

2014. okt. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
fizettél magáért a felhelyezésért? mert ha nem, akkor sokmindent nem tudsz tenni. attól persze megpróbálhatod, talán ha jó napjuk van, akkor bocsánatot kérnek, és kapsz egy újat ingyen, amit talán normálisan felraknak.
2014. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fizettem a felrakasert.

Fel perc se volt, eleve csak osszecsaptak.

De eleve nem tudom hogy mit kene mondanom.

Mert holnap megyek hatlapi foliaert mert csak holnapra erkezik meg

2014. okt. 1. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert olyan drága egy fólia?

Ebayrol rendelsz pár szar forintért, és addig próbálkozol felrakni amig nem ferde es nem buborékos.

A buborékmentességnek a trükkje egyébként a 100% osan tiszta képernyő. A szabad szemmel alig látható kis szösztől is buborékos marad, és simogathatod napokig is, nem fog kijönni.

En először letisztítom nagyon óvatosan, feldobok egy fóliát, azt leveszem, a ragacs leszedi a véletlen ottmaradt alig látható szoszoket, es mehet ra a fólia ami már marad is.

Nem pocsekolas, ebayen tényleg aprópénzbe kerülnek, es ugyan azt tudjak mint amit üzletben veszel meg.

( kivétel persze a nagyon komoly törés es karcmentes üvegek amiket a képernyőre raknak. )

2014. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!