Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám visszahozni a...

Hogyan tudnám visszahozni a képernyőzárra (? ) a képen látható módon a kamerát? (Sony Xperia SP)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt az állapotot szeretném visszaállítani hogy az óra mellett látszódjon a Kamera ikonja a másik oldalon meg nekem egy nyíl volt... Egyik nap azt vettem észre, hogy ezek eltűntek, de fogalmam sincs hogyan (nem hiszem hogy én töröltem volna ki, akkor tudnám hogy kell visszacsinálni :) ). A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám visszaállítani, valamint hogy lehet-e alkalmazásokat kirakni arra a "lehúzható" felületre? (Pl Zseblámpa...)


2014. okt. 2. 08:59
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Nem próbáltad ki esetleg az arcfelismeréssel nyitó képernyőzárat?

Utána szokott megbolondulni a dolog.

Csinálj egy titanium backup biztonsági mentést (alkalmazások, kapcsolatok, sms-ek stb, beállításokat viszont ne), aztán csinálj egy gyári visszaállítást, utána állítsd vissza a mentést. Akkor az appokat, telefonszámokat visszakapod, de a képernyőbeállítások visszakerülnek gyárira.

A homescreenedet pakolhatod újra, de nem nagy veszteség.

2014. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eszembe sem jutott az arcfelismerős képernyőzár :D mindenesetre megpróbálom majd amit írtál hátha :) Köszi :)
2014. okt. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!