Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is kopig a Galaxy S IV...

Másnak is kopig a Galaxy S IV króm kerete?

Figyelt kérdés

3 hónapos telefon és megjelentek rajta az első kopások a króm kereten, elég idegesítő.

Tok nincs rajta, de kímélem a telefont, zsebben tartom és már ettől elkezdett kopni... :/


Az S3-al sosem volt ilyen bajom...


2014. okt. 2. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*kopik...elnézést
2014. okt. 2. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az óta nem veszek Samut, mióta eljátszották velem ezt... Jó pár évvel ezelött Samsung u700-as telefont majdnem 100 ezer forintért vettem (akkor még nagy pénz volt), 1,5 hónap múlva úgy szétkopott mint egy... nem is tudom mi. Persze szerviz nem foglalkozott vele "mert ez ilyen"
2014. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyém már jóval több mint egy éves és még mindig ugyanolyan mint mikor vettem...
2014. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a keretnek a legeslegszélén látszanak a használat jelei.Nevezhetjük kopásnak is,de maga a keret az teljesen ép csak a kijelző és a keret találkozásánál látszik a kopás.
2014. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így van, a kijelző és a keret találkozásnál jelennek meg a fehér pontok, ahol lekopik :/
2014. okt. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!