Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma le ejtettem a Beex Freedom...

Ma le ejtettem a Beex Freedom telefonomat és egy helyen bal feslő sarokban be tört az előlapja. Mennyiért és hol tudnám meg csináltatni illetve semmiképpen sem érvényes rá a garancia?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem érvényes rá. Nem is értem, hogyan merül fel benned ez a kérdés. Az előlapja tört, vagy a képernyő, annak üvege? Az előlap pár ezer forint lehet.
2014. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%
sajnos a ki jelzokre nincs garancia. vigyazni kell rajuk nem le ejteni
2014. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bantasbol, de mar csak nevbol itelve is balami nagyon olcso kis miikmak telefonrol van szo, szerintem. Nem csoda hogy ennyitol eltort, egy tartosabbat szerezz be inkabb, es ovatosabb legyel ezutan.
2014. okt. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előlapja tört csak be.
2014. okt. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!