Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell androidos telefonn...

Hogyan kell androidos telefonnak a képernyőjét kalibrálni?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem egy samsung galaxy ace 3-at és le is töltöttem pár játékot de szarul van kalibrálva vagy nem tudom és egyes játékoknál pl:need for speed, temple run, egyfolytába balra akar menni.

2014. okt. 3. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapacitív kijelzőt nem lehet kalibrálni
2014. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:

Nézd meg hogy tényleg rosz-e. Beállítások, fejlesztői lehetőségek, érintés helyének mutatása. (Ha nem lenne olyan hogy fejlesztői lehetőségek: beállítások, a telefonról, és a build számra sokszor gyorsan egymás után kattintgatni míg ki nem írja hogy fejlesztő vagy.)

Ha tényleg nem jó vidd vissza.

2014. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fejlesztői beállítások megvannak viszont ott sehol sem tudom kalibrálni sem megnézni... vagy lehet én vagyok nagyon tudatlan... :D
2014. okt. 4. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem is lehet. Ha nem érzékel, rosszul érzékel, máshol érzékel akkor az hardveres gond lesz.
2014. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jófej:D ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy hogy lehet kalibrálni, hanem úgy meglehetne nézni hogy hogy jó helyen érzékel-e. (mert én úgy értelmeztem hogy ez a gond.) Ha tényleg rossz helyen érzékel akkor szerintem vidd vissza. Ha más a gond akkor nem tudom mi a gond. :D
2014. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Addig megvan hogy fejlesztői beállítások de utána?
2014. nov. 17. 02:08
 7/7 Jófej:D ***** válasza:

Fejlesztői lehetőségekre rámesz

Bekapcsolod az egészet (nekem a jobb felső sarokban van)


És ezekkel meg lehet állapítani (nem teljesen pontosan) hogy jól érzékeli-e a dolgokat a képernyő.:

Érintések megjelenítése

Mutató helye


(Ki kell pipálni valamelyiket) ez csak ahoz jó hogy megnézd hogy jó helyen, jól érzékel-e. Ha nem akkor szerviz

2014. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!