Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos mobiltelefont...

Hagyományos mobiltelefont vegyek tablettel, (pl. Nokia 515) vagy WP-t (lumiára gondoltam)?

Figyelt kérdés

Androidom van, majdnem két éve, de nagyon nem szeretem, hogy instabil, van, hogy telefonálni nem lehet vele, mert lefagy. Lassú, stb.

Sok dolog viszont tetszik az okos telefonokon, de az idegesítő, hogy sokszor pont az alapfunkcióra, telefonálásra nem használható.

Szóval hagyományos telefon + tablet, vagy pl. lumia?



2014. okt. 4. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyel egy Nokia Lumiat.

Mennyit szannal ra?

2014. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármennyit is szánnál rá, megtalálod a Neked megfelelőt Lumiából!
2014. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen tabletre gondolsz. én például amióta vásároltam egy iPad-et, nagyon ritkán nyúltam hozzá a telefonomhoz, viszont amikor nem volt nálam, nyilván a telefonomat használtam. viszont ha nem vagy ilyen nagy mobilnetfüggő, akkor tablet+hagyományos telefon kombó az ajánlottabb.
2014. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Max. 70.000 forintot. Vajon mennyi lesz a

nokia lumia 730 dual sim? Arra várok...

2014. okt. 6. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
735 lesz szolgáltatóknál (730 4G-s változata - Telenor már be is árazta, 70 valamennyi ezerbe kerül).
2014. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek a 730 dual sim vagy a 735 jó választás? Jobb mint egy droid?
2014. okt. 6. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a 730 és 735 csontra ugyanaz, csak az egyik dualSIM-es, a másik 4G-s, így mindegy. Szerintem jó készülék, szolgáltatónál jelenleg jobban megéri, mint függetlenül. Hogy jobb-e, mint egy hasonló árú Androidos telefon, az egyénfüggő, de szerintem ezen az áron még mindig inkább Windows Phone, mint Android.
2014. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!