Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen mobiltelefo...

Szerintetek milyen mobiltelefont vegyek? Nagyon sok mindennek utána néztem de nem bírom eldönteni.!

Figyelt kérdés

Azt mondják a Sony-nak nagyon hamar lemerül az aksija az összesnek és nagyon hamer elrontódik.! Ez igaz? Én Sony párt vagyok Sonyt akarnék venni. A Zultrn gondolkodtam. De mindenki azt mondta akármilyen sony elrontódik a Nokiát ajánlották.

Olyan telefon kéne ami kibírja sokáig töltés nélkül és minimum vagy 3 évet bírni fog vagy 2-őt!

Mondjatok sokat pls!!

ezek csak az én példáim ezek közül érdemes megvenni valamelyiket és a sonysra választ! :/


Milyen telefont vegyek?

Pl.:-Sony xperia Z ulrta

-Sony yperia Z2

-Sony xperia Z1compact

-Sony xperia SP

-LG G2 vagy G2 mini

-Nokia Lumia 1020 vagy nem tom abból sok van..

-Samsungot nem szeretem,de megtetszett az S5 mini

Iphone 5S nagyon tetszik de drága :/



2014. szept. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
LG G2, Sony-t már ne vegyél... és nincs olyan, hogy elrontódik, olyan van hogy elromlik
2014. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nokia Lumia 1520
2014. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sony Z2 vagy Z1C. De a G2 is jó választás
2014. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes emberekkel beszélgetsz..hány éves vagy?

ugyanis a telefon választásod elég szélsőséges..példul a Z Ultra a maga 6,44colljával...ellentétben a Z1 compakt, vagy G2 minivel..kézbentarthatóság, vastagság, esztétika...


A Z ultra gyönyörű gép, a maga 6 milliméterével igazán tetszetős, a nagy kijelzője pedig maga a csoda..


Eddig Z1-em volt, egyáltalán nem merült gyorsan, persze az akksi üzemidő használatfüggő...de nagyon strapabíróak a Sonyk(is)

Már egy hónapja LG G2-m van, baromira elégedett vagyok..talán jobbnak tűnik a kamerája, mint a Z1-é, de mindegy is, mert eszméletlen érzékeny...eddig még nem kellett vaku egyszer sem..


a hozzánemértő pályaszélről bekiabálók leszólják a Z Ultrát is, hogy milyen szar, mert nincs vakuja...nos olyan érzékeny kamerája van, hogy nem is kell.

A Z1 nek is csak parasztvakításból van egy halvány vakuja, mert sosem kell amúgy sem..

kompakt, vagy mini gépet ne vegyél, mert a jövő a minél nagyobb kijelző, 5 coll felett, de inkább 6 coll közelében.

Arra ügyelj, hogy mindenképpen 4G(LTE) legyen, NFC is hasznos, de nem zavaró, ha nincs dedikált kameragomb,,én példul sosem használtam..



szóval, sok beszédnek sok az alja, amit ajánlanék: egy fehér színű 32Bb-os LG G2. Baromi gyors kamera, 4.4.2 gyárilag, de jön a frissítés 4.4.4 re, bár nem venni észre a különbséget..a Sony Z1-en az volt...

Az LG G2 duplakoppos rendszere, a hátul elhelyeztt gomb forradalmi újítás, verhetetlen előnyökkel.A 4k videó még nem lényeges, a felhőszolgáltatással vigyázz.


iphone-t ne.

2014. szept. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló: korrekt írás, jó végre olvasni valakit, aki beszél, nem csak dumál! ( iPhone-osként mondom.)
2014. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na,ezaz..!!! Mindenki mond mindent hogy rossz a Sony a másik jó a harmadik a iphone jó 4.nem jó nokia nagyonjó nokia szar most akkor melyiknek higgyek..??

Az utolsóra sokra mentem,az tényleg jó..:D köszönöm!

2014. szept. 29. 20:12
 7/11 A kérdező kommentje:
És érdemes az "árukereső" oldalról venni telefont mert ott sokkal drágább minden és azt mondják adócsalók meg stb...
2014. okt. 1. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:

1- végsö soron olyan telefont vegyél ami NEKED tetszik, hiszen TE fogod nap mint nap használni.

2- tudás szempotjából nehéz eldönteni mi kell és mi nem, azért mert ha tegyük fel, hogy azt mondod magadnak hogy nekem a "komolyabb" funkciók nem kellenek, ugyse használnám, akkor veszel egy közepes tudásu telefont. de aztán rákapsz az ízére, és elöbb utobb ugyis kell egy komolyabb modell, ami értelemszerüen drágább. és így pénzt buksz a csrén (én pont így jártam)

3- az arukeresön található cégek többsége rizikós, ilyen-olyan buktatója mindig van a dolgnak pl hova viszed vissza ha garis javítasrol van szo meg hasonlok. személy szerint nem ajánlom

2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sebességteszt [link]
2014. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,köszi a választ,de én ahhoz veszek,h 1év múlva vagy 2..,ne 2 óra alatt merüljön le,és ne púposodjon fel az aksi....Én ehhez igazodok! Csak nagy legyen és legyen jó a procija ennyi
2014. okt. 3. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!