Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kikapcsolt adatforgalom is...

A kikapcsolt adatforgalom is beleszámit a 30napos mobilnetbe?

Figyelt kérdés

szóval, ha megrendelek októberre egy 30napos netcsomagot, de 20.ától itthon vagyok és van wifim, akkor kikapcsolom az adatforgalmat és wifizek. ez az idő (kb.10nap) ugyanúgy levonódik a 30napból, vagy arra az időre 'felfüggesztődik' a szolgáltatás? és akkor novemberben plusz 10napig tudom használni?

légyszi segítsetek, mert nem tudom hogy érdemes lenne e akkor megvenni a netet erre a hónapra :o



2014. okt. 5. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
30 napon belül használhatod le. Akár kihasználod, akár nem. Ennyi.
2014. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

30 nap az 30 nap. Nincs semmi variálás. Attól hogy nem használod, az idő, ugyan úgy telik.

Ez ugyanígy van az állandó előfizetéses mobilinternet esetében. Hogyha nem használod, attól még nem marad meg következő hónapra, hanem csak kifizetted fölösbe azt a pénzt.

2014. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!