Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jön be a recovery?

Miért nem jön be a recovery?

Figyelt kérdés
Xperia Arc S-emre akartam egy AOKP-t rakni, kirootoltam, (egyébkét 2.3.9 volt asszem rajta), ráraktam a recoveryt, aztán ott nyomtam egy factory resetet (meg ilyen bootloader unlockot is), meg /data formatot, és aztán vettem csak észre, h a telepítő ZIP-et nem raktam fel az SD karira. Ekkor vettem csak észre, h ki kell szedni az aksit, h hozzáférhessek a microSD-hez. Leállítottam a recoveryből a telót, kivettem az SD karit, rámásoltam, másodjára viszont már nem jött be a recovery. Mi lehet a probléma?

2014. okt. 5. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fleshtoolal rakd vissza a 2.3.9 droidot es kezd ujra, mindent leformatoztal ugyh ne csodalkozz hogy nem maradt meg semmi
2014. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a flashtool nem ismeri fel így, hogy nincs rajta OP.rendszer. :(
2014. okt. 5. 17:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy multkor egy szarsung telónál formáztam mindent le, érdekes... ott megmaradt a recovery....
2014. okt. 5. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
az nem attól függ hogy van vagy nincs, flashtool-t elinditod beállitod a romot amelyiket szeretnéd felrakni és flash módba (kikapcsolva és a vissazgomb ha jol tudom) rakapcsolod a mobilt és ennyi hagyod dolgozni, vagy ha nem ez akkor EMMA az visszaálitja tutira
2014. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!