Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hibásodott meg az...

Miért hibásodott meg az Android, ha új recovery menüm van?

Figyelt kérdés

A történet: unalomból megnéztem néhány néhány dolgot a recovery menümben, nem mentem rá semmire sem, amit nem tudok mire jó! Aztán amikor újraindítottam a telefont, újra a recovery menü jött be. Letöltöttem egy új recoveryt, nagy nehezen felraktam, és elindult a rendszer!


Na de itt előjöttek a hibák:


1. Eltűnt a feloldóképernyő. (A feloldógomb/bekapcsológomb megnyomásakor átugorja a feloldást.)

2. Ha a bekapcsoló gombot nyomva tartom, eddig mindig kijött néhány lehetőség, (repülő mód, csendes mód, adatkapcsolat ki/be, és a telefon kikapcsolása) most ez sem jön ki, hanem automatikusan kikapcsol a telefon.

3. A legnagyobb problémám, hogy a SIM kártyát látja hogy be van helyezve, de a PIN kódot nem kéri be. Tehát telefonálni nem tudok!


Erre várok valamilyen magyarázatot, hogy mi történhetett. Megsérülhetett a /system partíció? Gondolom akkor újra kell telepíteni a rendszert. Biztonsági mentésem sajnos nincs.



2014. szept. 11. 22:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!