Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy aktív T-Mobile...

Ha van egy aktív T-Mobile feltöltőkártyás mobilnet előfizetésem, akkor ahányszor csak fellépek a netre mindig lefogja vinni a pénzem vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Ha van egy aktív T-Mobile feltöltőkártyás mobilnet előfizetésem, akkor ahányszor csak fellépek a netre mindig lefogja vinni a pénzem vagy ez hogy működik?

2014. okt. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató nem tud válaszolni erre?
2014. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen csomagban vagy. Az az általános, hogy adnak egy bizonyos keretet, pl. 250 MB havonta és ha adott hónapban fellépsz a netre, akkor ez elindul és levon bizonyos összeget, ezért a hátralévő időben felhasználhatod a keretet.

A My T-mobile-ban biztos meg tudod nézni milyen csomagban vagy.

2014. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen értetlen vagyok mert most van előszőr mobilnetem, de azt az 1600 ft-ot amiből vettem az 1 GB-os netet abból fogja levonni vagy a maradék pénzemből amit a telefonálásra szánok?
2014. okt. 5. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha net csomagot vettél, azt nem kell újra kifizetni, a benne lévő adatforgalmat felhasználhatod. Sőt, tudtommal a T-nél már nincs olyan adatcsomag, ami túlforgalmazási díjas, tehát ha elfogy a keret, akkor lassítva, de ingyen netezhetsz tovább a fordulónapig.

Bár nem tudom, melyik csomag kerül a T-nél ennyibe, ami 1 gigát ad... Ez valami akció volt?

2014. okt. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!